سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا
بی سابقه ترین بحران در ایالت کالیفرنیا آمریکا + تصاویر

بی سابقه ترین بحران در ایالت کالیفرنیا آمریکا + تصاویر   در یکی از اتفاقات نادر در آمریکا، کف بازدارنده آتش نشانی با یک هشدار اشتباه باعث فاجعه ای عجیب در فرودگاه کالیفرنیای آمریکا شد. یک هشدار اشتباه باعث شد که کف بازدارنده (فوم آتش‌نشانی) آشیانه فرودگاه سن خوزه درکالیفرنیا و خیابان‌های اطراف فرودگاه را […]

آزار و اذیت دختر نوجوان در توالت فروشگاه

مجموعه : اخبار حوادث
آزار و اذیت دختر نوجوان در توالت فروشگاه

این دختر نوجوان به دلیل داشتن چهره فوق العاده زیبا در توالت یک مرکز خرید مورد حمله یک پسر نوجوان قرار گرفت. دختر خانم 12 ساله به نام جسیکا به همراه یکی از دوستانش به نام الیچیا لیچ بعد از شنای استخر تصمیم می گیرند وارد فروشگاه زنجیره ای مک دونالد در واکدن شده و چیزی بخورند.

 

خانم جسیکا در فروشگاه مجبور به استفاده از دستشویی می گردد.به همین خاطر همراه با دوست 12 ساله اش به سمت توالت به راه می افتد.نرسیده به توالت نوجوان 14 ساله که ادعای گردن کلفتی می نماید از عقب موهای جسیکا را گرفته و وی به شدت روی زمین می افتد.دوست خانم که سعی می نماید از این صحنه ها فیلم بگیرد شروع به کمک خواستن از نگهبانان فروشگاه می نماید.

 

پرسنل فروشگاه فورا سر می رسند و انها را از یکدیگر جدا می نمایند.سپس نیروهای پلیس می رسند و پسر گردن کلفت را دستگیر می نمایند. خانم جسیکا روانه بیمارستان می گردد.هر چند جسیکا از ناحیه سر دچار صدمات جدی نگردید اما خانم کارن مادر جسیکا می گوید دوستان جسیکا به او حسادت زیادی داشتند.جسیکا به خاطر زیبایی بیش از حدش مورد حمله قرار گرفته بود.

 

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز تهیه خوشمزه ترین پیتزای رژیمی مارگاریتا 11 خاصیت مفید ماهی برای بدن آموزش درست کردن کیک گرم شکلاتی آموزش درست کردن اسنک تن (ماهی) طرز تهیه کوکوی اشپل خوشمزه ترین غذای گیلانی ها در نوروز طرز تهیه باترمیلک خانگی برای استفاده در کیک با شیر طلایی جوان شوید و جوان بمانید دستور پخت غذای خوشمزه شامی نارنجی طرز تهیه سالاد خوشمزه به نام “ترین پنیر و سبزیجات” آموزش غذای رژیمی کدوی شکم پر آموزش درست کردن چند مدل فست فود رژیمی طرز تهیه غذاهای محلی و بومی شهرهای اصفهان ، رامسر و مشهد