سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

سوء استفاده پرستار بیمارستان از کودکان

مجموعه : اخبار حوادث
سوء استفاده پرستار بیمارستان از کودکان

 

در پی بازرسی اولیه از منزل مسکونی کلر سمنز 28ساله افسران پلیس آرشیو فیلم‌های غیراخلاقی را مبنی بر سوءاستفاده جنسی از کودکان زیر 13سال را از کامپیوتر شخصی سمنز کشف کردند.

 

پرستار انگلیسی که کودک 3 ساله ای را جهت سوء استفاده جنسی در اختیار مردان بیمار قرار می داد، توسط پلیس شناسای و به دادگاه فرستاده شد.

 
 کلر سمنز مخفیانه پسر بچه 3ساله‌ای را که در زمان نبودن والدینش به او سپرده می‌شد را در اختیار”آزون هیوز” که به بیماری پدوفیلیا ( کودک آزاری و سواستفاده جنسی از کودکان زیر 13سال ) مبتلا بود قرار می‌داد.

 
کلر سمنز 28 ساله با فیلمبرداری توسط گوشی تلفن همراه از آنچه اتفاق افتاد و انتقال تصاویر مستهجن به کامپیوتر خود فیلم ها برای فروش آماده میکرد.

 
والدین کودک که به پرستار ( سمنز) به خاطر بیرون بردن بی‌دلیل کودکشان از منزل شک کرده بودند، با بررسی متوجه جنایتی بزرگی بر علیه فرزندشان شدند و سریعا موضوع را به پلیس گزارش دادند.


«آرون هیوز» پس از دستگیری از سوی پلیس به مرکز خدمات و تامین رفاه خانواده فرستاده شد و پرونده کلرسمنز برای تحقیقات بیشتر به پلیس سپرده شد.

 

در پی بازرسی اولیه از منزل مسکونی کلر سمنز 28ساله افسران پلیس آرشیو فیلم‌های غیراخلاقی را مبنی بر سوءاستفاده جنسی از کودکان زیر 13سال را از کامپیوتر شخصی سمنز کشف کردند.

 
سرانجام  سمنز در دادگاهی که روز گذشته در کاریف بزرگترین و پرجمعیت‌ترین شهر ولز در انگلستان برگزار شد به 16سال زندان محکوم گردید.

 

دادستان لارنس جونز در دادگاه تشکیل شده در روز گذشته گفت: در تمامی سواستفاده‌ها و تجاوزهای جنسی صورت گرفته در میان 10قربانی موجود به آنان دارو خورانده شده است و آنان را تسلیم خواسته‌های بی‌شرمانه خود کرده‌اند.

 

گفتنی است، آرون هیوز با بیماری پدوفیلیا به بیمارستان روانی منتقل گردید.

 
قاضی فیب ریچارد با توصیف این جنایات به عنوان “جرایم واقعا وحشتناک” افزود: این عمل مخالف اعتقادات است و سوء استفاده از کودکان بی‌گناه و انجام فعالیت‌های ننگین در سرشت انسان نسیت و تنها حیوانات می توانند دست به چنین کارهایی بزنند.

 

همچنین بنابر حکم دادگاه کلر سمنز برای همیشه از انجام هر گونه فعالیت در ارتباط با کودکان محروم گردید.

 

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز تهیه آبگوشت کرمانی با زیره آموزش درست کردن اصولی مربای بالنگ آموزش درست کردن سیب زمینی تنوری در فر طرز تهیه سبزی پلو ماهی هندی مخصوص فصل تابستان طرز تهیه لواشک به و انار در فصل پاییز خواص طبیعی و مفید کلم کیل آموزش درست کردن کباب چیکن ساتای سرکه سیب را خودتان درست کنید طرز تهیه آبگوشت خوشمزه برای ناهار لیست غذاهای محلی استان تهران | طرز تهیه انواع غذاهای محلی تهران آموزش درست کردن فیله سوخاری تیلاپیلا طرز تهیه فرنی سیب و گردو خانگی