الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

لنج ایرانی در آب های کیش غرق شد

مجموعه : اخبار حوادث
لنج ایرانی در آب های کیش غرق شد

یک لنج که خدمه آن ایرانی بودند در آب های کیش غرق شد که به طور معجزه آسا نجات یافت. شناور سانحه‌دیده به علت آبگرفتگی شدید و شرایط نامساعد جوی به اعماق دریا فرو رفت اما خوشبختانه هر 6 سرنشین این شناور از خطر غرق شدن نجات یافتند، نجات‌یافتگان در حال حاضر در صحت کامل به سر می‌برند و وضعیت سلامتی آنها رضایتبخش گزارش شده است.

 

تیم جست‌وجو و نجات دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان طی یک عملیات نفسگیر موفق شد شش سرنشین یک لنج باری را که به علت آبگرفتگی شدید و شرایط نامساعد جوی در آب‌های جزیره کیش دچار سانحه شده بود، نجات دهد. روز جمعه نهم آبان‌ماه جاری یک شناور لنج باری با ملیت ایرانی حامل کالاهای متفرقه که از بندر کنگان به مقصد بندر دوبی کشور امارات در حرکت بود به علت شرایط نامساعد جوی در فاصله 10 مایلی جنوب غربی جزیره کیش از ادامه مسیر بازماند.

 

طبق گزارش دریافتی از مرکز فرعی جست‌وجو و نجات دریایی کیش، پیام اضطرار از طرف این لنج باری حوالی ساعت 10:10 پیش از ظهر مخابره و اعلام شد که به دلیل خطر غرق شدن سرنشینان، نیاز به کمک فوری وجود دارد. مرکز جست‌وجو و نجات دریایی پس از دریافت پیام کمک، ضمن هماهنگی با شناورهای متردد در منطقه، بلافاصله شناور ناجی را به این موقعیت اعزام کرد.

 

شناور ناجی اعزام شده از بندر کیش پس از رسیدن به موقعیت سانحه موفق شد در کمتر از 10 دقیقه همه سرنشینان را از سطح دریا جمع‌آوری کند.

 

 

منبع: ایران

 

 

loading...

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری