سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا
بی سابقه ترین بحران در ایالت کالیفرنیا آمریکا + تصاویر

بی سابقه ترین بحران در ایالت کالیفرنیا آمریکا + تصاویر   در یکی از اتفاقات نادر در آمریکا، کف بازدارنده آتش نشانی با یک هشدار اشتباه باعث فاجعه ای عجیب در فرودگاه کالیفرنیای آمریکا شد. یک هشدار اشتباه باعث شد که کف بازدارنده (فوم آتش‌نشانی) آشیانه فرودگاه سن خوزه درکالیفرنیا و خیابان‌های اطراف فرودگاه را […]

لنج ایرانی در آب های کیش غرق شد

مجموعه : اخبار حوادث
لنج ایرانی در آب های کیش غرق شد

یک لنج که خدمه آن ایرانی بودند در آب های کیش غرق شد که به طور معجزه آسا نجات یافت. شناور سانحه‌دیده به علت آبگرفتگی شدید و شرایط نامساعد جوی به اعماق دریا فرو رفت اما خوشبختانه هر 6 سرنشین این شناور از خطر غرق شدن نجات یافتند، نجات‌یافتگان در حال حاضر در صحت کامل به سر می‌برند و وضعیت سلامتی آنها رضایتبخش گزارش شده است.

 

تیم جست‌وجو و نجات دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان طی یک عملیات نفسگیر موفق شد شش سرنشین یک لنج باری را که به علت آبگرفتگی شدید و شرایط نامساعد جوی در آب‌های جزیره کیش دچار سانحه شده بود، نجات دهد. روز جمعه نهم آبان‌ماه جاری یک شناور لنج باری با ملیت ایرانی حامل کالاهای متفرقه که از بندر کنگان به مقصد بندر دوبی کشور امارات در حرکت بود به علت شرایط نامساعد جوی در فاصله 10 مایلی جنوب غربی جزیره کیش از ادامه مسیر بازماند.

 

طبق گزارش دریافتی از مرکز فرعی جست‌وجو و نجات دریایی کیش، پیام اضطرار از طرف این لنج باری حوالی ساعت 10:10 پیش از ظهر مخابره و اعلام شد که به دلیل خطر غرق شدن سرنشینان، نیاز به کمک فوری وجود دارد. مرکز جست‌وجو و نجات دریایی پس از دریافت پیام کمک، ضمن هماهنگی با شناورهای متردد در منطقه، بلافاصله شناور ناجی را به این موقعیت اعزام کرد.

 

شناور ناجی اعزام شده از بندر کیش پس از رسیدن به موقعیت سانحه موفق شد در کمتر از 10 دقیقه همه سرنشینان را از سطح دریا جمع‌آوری کند.

 

 

منبع: ایران

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

ترفندهای ایتالیایی برای خوشمزه تر شدن ماکارونی طرز درست کردن پاستیل خانگی کیک های خوشمزه با تجهیزات پزشکی طرز تهیه ماکارونی با پنیر چدار و سس گوجه فرنگی آموزش درست کردن میلک شیک قهوه آموزش درست کردن کیک آجیلی برای عید نوروز طرز درست کردن نان پنیر با سیب زمینی پخته شده طرز تهیه لواشک به و انار در فصل پاییز آموزش طبخ حلیم گوشت آموزش درست کردن پلو کدو حلوایی طرز تهیه و روش درست کردن رولت توت فرنگی آموزش درست کردن کباب چیکن ساتای