سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا
بی سابقه ترین بحران در ایالت کالیفرنیا آمریکا + تصاویر

بی سابقه ترین بحران در ایالت کالیفرنیا آمریکا + تصاویر   در یکی از اتفاقات نادر در آمریکا، کف بازدارنده آتش نشانی با یک هشدار اشتباه باعث فاجعه ای عجیب در فرودگاه کالیفرنیای آمریکا شد. یک هشدار اشتباه باعث شد که کف بازدارنده (فوم آتش‌نشانی) آشیانه فرودگاه سن خوزه درکالیفرنیا و خیابان‌های اطراف فرودگاه را […]

مردی که دختر 18 ساله را برای تجاوز در خیابان عریان کرد + عکس

مجموعه : اخبار حوادث
مردی که دختر 18 ساله را برای تجاوز در خیابان عریان کرد + عکس

مردی که دختر 18 ساله را برای تجاوز در خیابان عریان کرد و پس از اینکه به دختر 18 ساله در پشت درختان بلند تجاوز جنسی کرد دختر را لخت و برهنه در حالتی که نیمه بی هوش بود در خیابان رها کرد. متجاوز بی رحم بعد از تجاوز و ضربه های وحشیانه به  این دختر، در حالی که از شکستگی لگن و جراحات عمیق در سرش رنج می برد، بدن بی جان او را در همان مکان رها کرد تا بمیرد و سپس پا به فرار گذاشت.

مردی که دختر 18 ساله را برای تجاوز در خیابان عریان کرد + عکس

یک متجاوز فراری بعد از اینکه با ضربه های مکرر آجر سر دختر نوجوان را مورد اصابت وحشیانه قرار داد ، زمانی که دختر بی هوش شد به او تجاوز کرد و دختر بی گناه را در همان حالت وخیم رها کرد تا بمیرد. دختر 18 ساله ای که اسم او نمی تواند فاش شود، در حالی که در ایستگاه منتظر اتوبوس بود ، توسط یک مرد شرور دزدیده و به یک محوطه خلوت برده شد و مورد حمله وحشیانه و خشونت آمیز قرار گرفت.

 

متجاوز بی رحم بعد از تجاوز و ضربه های وحشیانه به  این دختر، در حالی که از شکستگی لگن و جراحات عمیق در سرش رنج می برد، بدن بی جان او را در همان مکان رها کرد تا بمیرد و سپس پا به فرار گذاشت. اما این دختر شجاع نا امید نشد و توانست بدن بی جان خود را به سختی ،تا عرض خیابان بکشاند تا کسی به کمک او بیاید. او قبل از اقتادن برروی زمین و بی هوشی کامل خطاب به رهگذری که سراسیمه به سمت او آمده بود ، کلمه “تجاوز” را زمزمه کرد سپس چشمانش را بست.

مردی که دختر 18 ساله را برای تجاوز در خیابان عریان کرد + عکس

این دختر قربانی در غرب ایالت یورکشیر انگلیس ، منتظر اتوبوس بود که ناگهان مردی از پشت دهان او را گرفت و این دختر را که بسیار ترسیده بود ، به زور به یک محوطه خلوت در همان نزدیکی کشاند.جایی که این مرد شرور از قبل برای عمل غیر انسانی خود در نظر گرفته  و توسط درختانی بلند احاطه شده بود به نحوی که از سمت خیابان دید نداشت.

 

این مرد بی رحم سپس با یک آجر سر دختر را مورد ضرب و شتم وحشیانه قرار داد و انقدر با آجر به سرش کوبید تا او نیمه بی هوش بر زمین افتاد . او سپس به طرز بی‌شرمانه‌ای دختر جوان را مورد تجاوز قرار داد. کاراگاهان توانستند دوربین مدار بسته ای پیدا کنند که این حمله دلخراش 8 دقیقه ای را فیلم برداری کرده بود.آنها عکس مرد متجاوز را از طریق همین دوربینها، برای دستگیری هر چه سریعتراو برای همه واحد ها منتشر کردند.

 

در این فیلم دیده شده که این مرد بی رحم برروی سر دختر قربانی نشسته است تا فریاد های بی امان کمک خواستن او را متوقف کند. پلیس می گوید این حادثه مانند اقدام به قتل است چرا که دختر 18 ساله بعد از ضربه های شدید وارد شده به سرش ، همانجا رها شده و اگر خودش را به خیابان نرسانده بود تا به بیمارستان منتقل شود ، میتوانست همانجا جان خود را از دست بدهد.

 

کاراگاه “نیک والن” از پلیس یورکشیر می گوید: جراحات آن دختر می توانست او را به کام مرگ بکشاند این را پزشکان پس از بررسی جراحات وارده به سر این دختر اعلام کردند.  اوخوش شانس است که توانسته زنده بماند و باید خدا شکر کند. این مرد متجاوز توسط پلیس فردی خطرناک و سابقه دار گزارش شده است.

 

به گزراش سماتک به نقل از روزنامه های انگلیسی ، این دختر قربانی باید یک دوره زمانی قابل توجه و شاید هفته ها برای بهبودی اش در بیمارستان بماندو مهمتر از وضعیت جسمانی ، او از لحاظ روانی دچار آسیب های جدی شده است. این مرد متجاوز حدود 20 ساله گزارش شده است با صورتی لاغر. پلیس سخت به دنبال این مجرم است چرا که امکان دارد قربانیان بیشتری را دچار آسیب های جبران ناپذیر کند.

 

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش تصویری درست کردن سمبوسه آبادان رنگ زولبیا و بامیه نشانه کیفیت است طرز تهیه پیتزا رژیمی در 3 دقیقه آموزش درست کردن سوهان عسلی کنجدی میوه هایی که باید با پوست بخورید خواص شلغم، داروی درمان سرماخوردگی طرز تهیه کره بادام زمینی در منزل طرز تهیه بشقاب پنیری با خمیر یوفکا آموزش غذای سوپ نخود و مرغ طرز تهیه دسر سنتی مشکوفی مخصوص مازندران طرز تهیه دسر توت فرنگی به شکل قلب های کوچک آموزش طرز پخت مرغ شکم پر