الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

گزارش تصویری اعدام مادر توسط پسر 20 ساله در ملا عام

مجموعه : اخبار حوادث
گزارش تصویری اعدام مادر توسط پسر 20 ساله در ملا عام

این پسر قرتی تنها 20 سال سن دارد و صبح روز گذشته مادرش را به دار آویخت . به گزارش سماتک این پسر 20 ساله که از مشکل روانی رنج می برد در ملا عام و در جلوی چشم مردم مادرش را اعدام کرد.

 

جنایات سخیف داعش دل هر انسانی را به رحم میاورد ، خوی وحشیگری تروریستهای تکفیری داعش به حدیست که یک جوان 20 ساله داعشی مادر خود را اعدام میکند!

 

به گزارش سماتک علی صفر ، یکی از عناصر تروریستی داعش که مادر خود را در شهر الرقه در سوریه اعدام کرده بود مقابل دوربین خودنمایی میکند.

 

به گزارش سماتک به نقل از پایگاه خبری “ترور مانیتور”، مرکز دیده بان حقوق بشر روز گذشته اعلام کرد که یک داعشی 20 ساله مادر خود را در ملاء عام اعدام کرد.

گزارش تصویری اعدام مادر توسط پسر 20 ساله در ملا عام

اين گروه تروريستي زني به نام «لينا قاسم» 45 ساله را که کارمند اداره پست بود، به دليل شیعه و علوی در مقابل محل کارش در جلوی اداره پست شهر رقه اعدام کرد.اما تاسف بارتر این بود که جلاد این زن کسی نبود به جز ” علی صفر ” پسر همین زن بیگناه…

 

اين تروريست بیرحم برای اثبات کردن خودش به فرماندهان داعشی و خوش خدمتي به داعش حاضر شد مادرش را در ملاء عام اعدام کند !ناگفته نماندگروه تروريستي داعش شيعيان و علويان سوريه را مرتد می داند و بدون هيچ بهانه ای اين افراد را در صورت دستگيری اعدام مي کند.

 

مطالب مرتبط:

 

دختر 15 ساله بجنوردی خودش را به دار آویخت

 

قاتل کودک قزوینی به دار مجازات آویخته شد

 

اعدام دو مرد متجاوز به زن شوهردار در علی آباد کتول

 

گزارش تصویری اعدام قاتل زن جوان در مازندران

loading...

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری