سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

تجاوز جنسی پیرمرد نود ساله به معشوقه 70 ساله اش

مجموعه : اخبار حوادث
تجاوز جنسی پیرمرد نود ساله به معشوقه 70 ساله اش

تجاوز جنسی پیرمرد نود ساله به معشوقه 70 ساله اش جنجالی شد. به گزارش سایت سرگرمی سماتک پیرمرد 90 ساله وقتی از رام شدن عشق چندین ساله اش نا امید شد تصمیم گرفت به زور به این زن 73 ساله ابراز عشق کند !

 

پیرمرد یاد شده که میترسید بدون وصال و کامجویی از عشق قدیمی اش حسرت به دل از دنیا برود از تنهایی خانم 70 ساله استفاده کرد و به سراغش رفت . به گزارش سماتک  وی که در دنور کلرادو زندگی می‌کرد سال‌ها برای جلب محبت زن 70 ساله تلاش کرده بود اما این زن توجهی به او نداشت بنابراین مرد عاشق با ورود غیرمجاز به خانه این زن با استفاده از تنهایی او به سراغش رفت.

 

اگر چه پیرمرد باکی از زندان یا شکایت نداشت چون عمر خود را رو به پایان میدید اما این پیرمرد امریکایی که در سال‌های پیری قصد تصاحب عشق جوانی ‌اش را داشت، به اتهام خشونت و شکنجه یک زن سالخورده دستگیر شد.این مرد 90 ساله که در دنور کلرادو زندگی می‌کرد سال‌ها برای جلب محبت زن 90 ساله تلاش کرده بود اما این زن توجهی به او نداشت بنابراین مرد عاشق با ورود غیرمجاز به خانه این زن با استفاده از تنهایی او به سراغش رفت و با وجود مقاومت وی او را مورد آزار قرار داد.

 

در حال حاضر پرونده این مرد 90 ساله در دادگاه دنور در دست بررسی است و قاضی با وثیقه 50 هزار دلاری او را آزاد کرده است.جلسه دوم رسیدگی به این ماجرای عشقی یک هفته دیگر برگزار می‌شود.

 

 

مطالب مرتبط:

 

تجاوز جنسی وحشیانه پدر به دختر بچه زیبا (عکس)

 

ماجرای تجاوز جنسی به هیفا وهبی خواننده زن لبنانی + تصاویر

 

تجاوز جنسی به خانم معلم در اتوبان چمران تهران

 

تجاوز جنسی غیر اخلاقی به دختر ایرانی در بازداشتگاه

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

همه آنچه باید درباره سرخ کردن غذا بدانید خواص مفید سیب زمینی شیرین آموزش درست کردن حلوا شیر بهترین خواص فلفل کدامند؟ طرز تهیه خورش سنتی آلو گشنیز طرز تهیه و طعم قهوه در کشورهای مختلف جهان آموزش طبخ کباب بختیاری در ماهیتابه آشنایی با خاصیت های درخت کنار و میوه اش زیتون چه فوایدی برای بدن دارد؟ طرز تهیه گراتن بامیه غذای خوشمزه و جدید چگونگی پاک کردن میگو در منزل آموزش درست کردن کشک کدو