الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

تجاوز جنسی پیرمرد نود ساله به معشوقه 70 ساله اش

مجموعه : اخبار حوادث
تجاوز جنسی پیرمرد نود ساله به معشوقه 70 ساله اش

تجاوز جنسی پیرمرد نود ساله به معشوقه 70 ساله اش جنجالی شد. به گزارش سایت سرگرمی سماتک پیرمرد 90 ساله وقتی از رام شدن عشق چندین ساله اش نا امید شد تصمیم گرفت به زور به این زن 73 ساله ابراز عشق کند !

 

پیرمرد یاد شده که میترسید بدون وصال و کامجویی از عشق قدیمی اش حسرت به دل از دنیا برود از تنهایی خانم 70 ساله استفاده کرد و به سراغش رفت . به گزارش سماتک  وی که در دنور کلرادو زندگی می‌کرد سال‌ها برای جلب محبت زن 70 ساله تلاش کرده بود اما این زن توجهی به او نداشت بنابراین مرد عاشق با ورود غیرمجاز به خانه این زن با استفاده از تنهایی او به سراغش رفت.

 

اگر چه پیرمرد باکی از زندان یا شکایت نداشت چون عمر خود را رو به پایان میدید اما این پیرمرد امریکایی که در سال‌های پیری قصد تصاحب عشق جوانی ‌اش را داشت، به اتهام خشونت و شکنجه یک زن سالخورده دستگیر شد.این مرد 90 ساله که در دنور کلرادو زندگی می‌کرد سال‌ها برای جلب محبت زن 90 ساله تلاش کرده بود اما این زن توجهی به او نداشت بنابراین مرد عاشق با ورود غیرمجاز به خانه این زن با استفاده از تنهایی او به سراغش رفت و با وجود مقاومت وی او را مورد آزار قرار داد.

 

در حال حاضر پرونده این مرد 90 ساله در دادگاه دنور در دست بررسی است و قاضی با وثیقه 50 هزار دلاری او را آزاد کرده است.جلسه دوم رسیدگی به این ماجرای عشقی یک هفته دیگر برگزار می‌شود.

 

 

مطالب مرتبط:

 

تجاوز جنسی وحشیانه پدر به دختر بچه زیبا (عکس)

 

ماجرای تجاوز جنسی به هیفا وهبی خواننده زن لبنانی + تصاویر

 

تجاوز جنسی به خانم معلم در اتوبان چمران تهران

 

تجاوز جنسی غیر اخلاقی به دختر ایرانی در بازداشتگاه

loading...

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری