الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

فاجعه وحشتناک پس از کورس گذاشتن در اتوبان

مجموعه : اخبار حوادث
فاجعه وحشتناک پس از کورس گذاشتن در اتوبان

دو پسر جوان و پولدار پس از اینکه با یکدیگر سر کل کل افتادند تصمیم گرفتند تا با اتومبیل های شخصی و گران قیمت خود در اتوبان تهران کورس بگذارند که در نهایت این اقدام به فاجعه وحشتناکی تبدیل شد.  چندی پیش به ماموران پلیس غرب تهران خبر یک درگیری خونین رسید که بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار دادند و با حضور در محل حادثه به تحقیق در این رابطه پرداختند.

 

با حضور ماموران پلیس در محل درگیری مشخص شد که دو پسر جوان بر سر موضوعی با یکدیگر درگیر شده و یکی از این دو پسر با ضربات مشت و لگد دیگری روانه بیمارستان شده است. با اطلاع ماموران از این حادثه خیلی زود متهم دستگیر شد و کارآگاهان برای تحقیق به سراغ شاکی در بیمارستان رفتند.

 

وی که به شدت زخمی شده بود به ماموران گفت: با خودروی زانتیای خودم در اتوبان می رفتم که ناگهان این پسر با خودروی سانتافه خود کنارم آمد و شروع به کورس گذاشتن کرد، من هم با او کورس گذاشتم ولی این پسر خیلی وحشتناک رانندگی می کرد و مرتب می خواست به خودروی من صدمه بزند تا جاییکه خودروی خود را متوقف کردم. او هم وقتی دید من متوقف شدم ایستاد و از ماشینش پیاده شد. او به سمت من آمد و شروع کرد به درگیری و در نهایت مرا کتک زد.

 

با این اظهارات متهم دستگیر شده نیز تحت بازجویی قرار گرفت و به ماموران گفت: این پسر بی دلیل در اتوبان با من کورس گذاشت و مرا عصبانی کرد، من هم کنترلم را از دست دادم و او را کتک زدم. با اعتراف این پسر وی با قرار قانونی روانه زندان شد و تحقیقات در این خصوص در دادسرای ناحیه 5 تهران ادامه دارد.

 

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

 

 

ball

ball

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری