سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا
بی سابقه ترین بحران در ایالت کالیفرنیا آمریکا + تصاویر

بی سابقه ترین بحران در ایالت کالیفرنیا آمریکا + تصاویر   در یکی از اتفاقات نادر در آمریکا، کف بازدارنده آتش نشانی با یک هشدار اشتباه باعث فاجعه ای عجیب در فرودگاه کالیفرنیای آمریکا شد. یک هشدار اشتباه باعث شد که کف بازدارنده (فوم آتش‌نشانی) آشیانه فرودگاه سن خوزه درکالیفرنیا و خیابان‌های اطراف فرودگاه را […]

فاجعه وحشتناک پس از کورس گذاشتن در اتوبان

مجموعه : اخبار حوادث
فاجعه وحشتناک پس از کورس گذاشتن در اتوبان

دو پسر جوان و پولدار پس از اینکه با یکدیگر سر کل کل افتادند تصمیم گرفتند تا با اتومبیل های شخصی و گران قیمت خود در اتوبان تهران کورس بگذارند که در نهایت این اقدام به فاجعه وحشتناکی تبدیل شد.  چندی پیش به ماموران پلیس غرب تهران خبر یک درگیری خونین رسید که بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار دادند و با حضور در محل حادثه به تحقیق در این رابطه پرداختند.

 

با حضور ماموران پلیس در محل درگیری مشخص شد که دو پسر جوان بر سر موضوعی با یکدیگر درگیر شده و یکی از این دو پسر با ضربات مشت و لگد دیگری روانه بیمارستان شده است. با اطلاع ماموران از این حادثه خیلی زود متهم دستگیر شد و کارآگاهان برای تحقیق به سراغ شاکی در بیمارستان رفتند.

 

وی که به شدت زخمی شده بود به ماموران گفت: با خودروی زانتیای خودم در اتوبان می رفتم که ناگهان این پسر با خودروی سانتافه خود کنارم آمد و شروع به کورس گذاشتن کرد، من هم با او کورس گذاشتم ولی این پسر خیلی وحشتناک رانندگی می کرد و مرتب می خواست به خودروی من صدمه بزند تا جاییکه خودروی خود را متوقف کردم. او هم وقتی دید من متوقف شدم ایستاد و از ماشینش پیاده شد. او به سمت من آمد و شروع کرد به درگیری و در نهایت مرا کتک زد.

 

با این اظهارات متهم دستگیر شده نیز تحت بازجویی قرار گرفت و به ماموران گفت: این پسر بی دلیل در اتوبان با من کورس گذاشت و مرا عصبانی کرد، من هم کنترلم را از دست دادم و او را کتک زدم. با اعتراف این پسر وی با قرار قانونی روانه زندان شد و تحقیقات در این خصوص در دادسرای ناحیه 5 تهران ادامه دارد.

 

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش درست کردن مربای آناناس خانگی آموزش درست کردن حلوای عربی با شیر و کاکائو اسموتی توت فرنگی غذای سلامتی و کاهش وزن آموزش درست کردن کباب کوبیده قالبی خواص بی نظیر آب هندوانه برای بدن انسان روش درست کردن و طرز تهیه بستنی بلوبری بازاری طالبی و خواص آن در بدن صبحانه ، تازه عروس های خوزستان چیست ؟! خواص گوشت مرغ آموزش درست کردن ترشی انار در خانه آموزش درست کردن کشک کدو آموزش درست کردن خیارشور سریع السیر