سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا
بی سابقه ترین بحران در ایالت کالیفرنیا آمریکا + تصاویر

بی سابقه ترین بحران در ایالت کالیفرنیا آمریکا + تصاویر   در یکی از اتفاقات نادر در آمریکا، کف بازدارنده آتش نشانی با یک هشدار اشتباه باعث فاجعه ای عجیب در فرودگاه کالیفرنیای آمریکا شد. یک هشدار اشتباه باعث شد که کف بازدارنده (فوم آتش‌نشانی) آشیانه فرودگاه سن خوزه درکالیفرنیا و خیابان‌های اطراف فرودگاه را […]

درگذشت یکی از دختران زیباروی گروه داعش + عکس

مجموعه : اخبار حوادث
درگذشت یکی از دختران زیباروی گروه داعش + عکس

درگذشت یکی از دختران زیباروی گروه داعش خبرساز شد.  چگونگی مرگ این زن داعشی تاکنون اعلام نشده است و مشخص نیست در درگیری کشته شده است و یا از طریق بیماری جان داده و یا اینکه خودکشی کرده باشد.

 

 دختر بوسنیایی الاصل مقیم اتریش که ماهها پیش به داعش پیوسته بود و از زیبایی او برای جذب تروریست‌ها سوء‌ استفاده می‌شد، به طرز مشکوکی به درک واصل شد، وزارت خارجه اتریش نیز بدون اعلام اسم وی خبر کشته شدنش را منتشر کرد.

 

به گزارش پایگاه سماتک به نقل از سایت خبری “بوابة فیتو” مصر، ملکه زیبایی داعش به طرز مشکوکی در سوریه به درک واصل شد.

 

وزارت خارجه اتریش نیز بدون اینکه اسم این شخص را اعلام کند، خبر کشته شدن وی را منتشر کرد.

سایت خبری “بوابة فیتو” مصر در این باره ادامه  داد؛ “سامرا کیزونوفیتش” دختر زیبای بوسنی‌الاصل مقیم اتریش که چند ماه پیش به داعش پیوست، جان خود را از دست داد.

 

سامرا به همراه دوستش ” سابینا سیلموفیتش” حدود 6 ماه پیش گم شدند و بعد مشخص شد که این دو از طریق ترکیه به شمال سوریه رفته و به گروهک تروریستی داعش پیوسته‌اند.

 

داعش به علت زیبایی این دو دختر از آنان به منظور به دام انداختن جوانان و جذبشان از طریق شبکه‌های اجتماعی سوءاستفاده می‌کرد.

 

بنابراین گزارش چگونگی مرگ این زن داعشی تاکنون اعلام نشده است و مشخص نیست در درگیری کشته شده است و یا از طریق بیماری جان داده و یا اینکه خودکشی کرده باشد.

درگذشت یکی از دختران زیباروی گروه داعش + عکس

 

 

 

منبع: خبر

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش پخت نان در کمترین زمان بر روی اجاق گاز آموزش درست کردن کاپ کیک لیمویی آموزش درست کردن شیرینی کره ای رنگ قرمز آموزش پخت نان بافته طرز پخت خورش کرفس طرز تهیه آش رشته آذری + دستور طبخ آش رشته آذری خواص سیرابی برای بدن انسان آموزش درست کردن کیک گردو با عدس سبز فواید سبزی ریحان از دید انبیاء طرز تهیه ترشی مخلوط خانگی طرز تهیه دلمه کلم برگ غذای نانی خوشمزه و سنتی پیتزاهای خوشمزه ای که در دنیا سرو می شوند