سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

فلج شدن مرد جوان به خاطر خیانت به همسرش

مجموعه : اخبار حوادث
فلج شدن مرد جوان به خاطر خیانت به همسرش

مرد جوانی که به تازگی با یکی از دوستان همسرش سکس کرده بود مورد سوء قصد از جانب زنش قرار گرفت و سرانجام فلج شد. این دختر 26 ساله که سامانتا نام دارد زمانی که فهمید نامزد سابقش با بهترین دوستش رابطه برقرار کرده است به کمک پسر خاله اش یک قاتل استخدام کرد تا او را بکشد.

 

به گزارش سماتک این زن انگلیسی 10000 پوند پول به یک قاتل سیاه پوست داد تا درس خوبی به نامزد سابقش که اورا رها کرده و با دوستش رابطه نامشروع برقرار کرده بود بدهد.

 

دادگاه این زن را به این دلیل به 16 سال زندانی محکوم کرده است و پسر خاله اش را به دلیل همکاری در این جرم بازداشت کرده است. گفتنی است قاتل با اسلحه به کمر نامزد این زن شلیک کرده است اما خوشبختانه وی از سوقصد جان سالم به در برد ولی به طور کلی فلج شده است.

 

 

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

خواص به دانه (دانه های قهوه ای رنگ شفابخش) سبزیجاتی که اگر پخته شوند خاصیت بیشتری دارند با نحوه پخت گراتین گل کلم آشنا شوید آموزش درست کردن پلو کدو حلوایی آموزش درست کردن کسرول سبزیجات رژیمی آموزش درست کردن بورانی کدو صبحانه ، تازه عروس های خوزستان چیست ؟! طرز تهیه آبگوشت کرمانی با زیره آموزش ساده درست کردن رولت پیتزا خواص تره فرنگی برای بدن خاصیت ها و فواید زردآلو طرز درست کردن پاستیل خانگی