سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا
بی سابقه ترین بحران در ایالت کالیفرنیا آمریکا + تصاویر

بی سابقه ترین بحران در ایالت کالیفرنیا آمریکا + تصاویر   در یکی از اتفاقات نادر در آمریکا، کف بازدارنده آتش نشانی با یک هشدار اشتباه باعث فاجعه ای عجیب در فرودگاه کالیفرنیای آمریکا شد. یک هشدار اشتباه باعث شد که کف بازدارنده (فوم آتش‌نشانی) آشیانه فرودگاه سن خوزه درکالیفرنیا و خیابان‌های اطراف فرودگاه را […]

مجازات مردی که به دختر یک ساله تجاوز کرد

مجموعه : اخبار حوادث
مجازات مردی که به دختر یک ساله تجاوز کرد

این مرد در حدود 18 سال پیش به یک کودک حدودا یک ساله تجاوز جنسی کرد و سپس او را به طرز فجیعی کشت. حالا بعد از 20 سال از روی دادن ان حادثه مرد متجاوز به زمان اعدام خود نزدیک تر میشود. در سال 1997 خبری امریکا و دنیا را متاثر کرد.مردی امریکایی که به یک کودک 11 ماهه حمله میکندو بعد از تجاوز او را میکشد.

مجازات مردی که به دختر یک ساله تجاوز کرد

ولی در یک اقدام عجیب مادر این کودک خواسته است که مرد اعدام نشود و بقیه عمرش را در زندان بگذراند. او در مصاحبه ای گفته است وقتی خیالم راحت میشود که او اعدام نشود و بقیه عمرش را در زندان عذاب یکشد و در همان زندان هم بمیرد.

مجازات مردی که به دختر یک ساله تجاوز کرد

او در ماه ژانویه 2015 حدود دو ماه دیگر به جرم قتل درجه اول و تجاوز قرار است اعدام شود.حکم او دو سال بعد از قتلش صادر شد. دادگاه اوکلاهاما بعد از درخواست تجدید نظر دوباره در سال های 2002 و یک بار هم در سال 2003 همین رای را برای این مرد اعلام کرده است.

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش درست کردن املت گوجه کبابی خاکشیر و فواید مهم آن برای دختران خواص سیر و آنچه باید درباره سیر بدانید آموزش درست کردن سبزی پلو ترش با مرغ آموزش درست کردن ژله سمنو طرز تهیه ساندویچ بیف برگر ساندویچ نان تست با نخود سریع ترین فست فود دنیا بادام تلخ و فواید آن برای بدن انسان خواص دانه هندوانه برای بدن انواع پاستا (ماکارونی) ایتالیایی ها + تصاویر آیا میدانستید هندوانه چه خواص فوق العاده ای دارد؟ آموزش درست کردن خیارشور سریع السیر