سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

عکس سلفی قاتل جان زوج جوان در اروپا

مجموعه : اخبار حوادث
عکس سلفی قاتل جان زوج جوان در اروپا

عکس سلفی قاتل جان زوج جوان در اروپا، یک زن و مرد ۳۱ ساله که برای زیباترشدن عکس سلفیشان بدون توجه به نوار امنیتی به لبه پرتگاهی ۱۴۰ متری در غربی‌ترین نقطه اروپا رفته بودند، به پایین سقوط کردند. دختر ۶ ساله و پسر ۵ ساله این زوج جان‌باخته پس از سقوط، شاهدان نزدیک حادثه‌ای بودند که برای پدر و مادرشان رخ داد.

مونیکا دولیان، کنسول لهستان به روزنامه «پابلیکو» در پرتغال گفت که این اتفاق در «کابو دا روکا» در غربی‌ترین نقطه پرتغال در ساحل اقیانوس اطلس، رخ داده است. صخره یادشده ۱۴۰ متر از سطح آب‌های آزاد ارتفاع دارد. این محل در ۴۰ کیلومتری لیسبون، پایتخت پرتغال واقع شده است. این زوج ۳۱ ساله که از سال‌ها قبل در پرتغال زندگی می‌کردند، از نوار امنیتی رد شده و برای گرفتن عکس بهتر به لب پرتگاه رفته‌اند. یک زوج گردشگر اسپانیایی حادثه را دیده‌اند و بلافاصله کودکان را دور کرده و مقام‌های محلی را در جریان گذاشته‌اند. عملیات گسترده برای یافتن جسد قربانیان‌‌ همان روز نتیجه داد و این زوج در شکافهای صخره پیدا شدند اما اجساد آنها به دلیل شرایط بد جوی روز بعد بیرون کشیده شد.

 

 

 

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز تهیه دلمه کلم برگ غذای نانی خوشمزه و سنتی طرز تهیه چیپس هویج فست فود مقوی و سالم آموزش پخت نان برنجی در منزل آموزش درست کردن میلک شیک قهوه طرز تهیه یخمک میوه ای با میوه های رنگارنگ تابستانی طرز تهیه باقالی قاتق با مرغانه غذای معروف خطه گیلان طرز تهیه اسموتی آناناس و نعناع خوشمزه در منزل آموزش سس بسیار خوشمزه به نام آلفردو خاکشیر و فواید مهم آن برای دختران فواید و خواص خوردن عسل با لیمو ترش طرز تهیه چای زعفران به طرق مختلف آموزش درست کردن کمپوت سیب