سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

گزارش تصویری سقوط پراید به داخل یک ساختمان نیمه کاره

مجموعه : اخبار حوادث
گزارش تصویری سقوط پراید به داخل یک ساختمان نیمه کاره

گزارش تصویری سقوط پراید به داخل یک ساختمان نیمه کاره در شهریار

 یکدستگاه خودروی سواری پراید دقایقی پس از آغاز روز کاری صبح امروز در منطقه شهریار به داخل گودال یک ساختمان در حال ساخت سقوط کرد و سرنشین این خودرو که فقط راننده نیز بود به طرز معجزه آسایی از مرگ حتمی نجات یافت.

 

سماتک: صبح امروز ساعت 08:49 صبح طی تماس شهروندان با سامانه 125 آتش نشانی شهریار سقوط یکدستگاه خودرو پراید در یکباب ساختمان نیمه کاره واقع در شهریار،شهرک صدف،انتهای خیابان توحید،روبروی مرکز فنی و حرفه ای خواهران گزارش گردید.

گزارش تصویری سقوط پراید به داخل یک ساختمان نیمه کاره

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله امداد گران ایستگاه 101 مرکزی را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده شد؛ یکدستگاه خودرو پراید به علت سرعت بالا و عدم کنترل خودرو توسط راننده از مسیر جاده منحرف و داخل یک ساختمان نیمه کاره سقوط کرده است.

 

با تلاش آتش نشانان ضمن ایمن سازی کامل و جلوگیری از نشت بنزین و قطع سرباطری خودرو مذکور با جرثقیل به داخل خیابان منتقل و محل تحویل راهنمائی و رانندگی مستقر در محل حادثه گردید. به گزارش سماتک خوشبختانه راننده خودرو به طرز معجزه‌ آسایی از مرگ نجات یافت.

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

9 ترفند و فوت و فن درست کردن کباب کوبیده بازاری روش های طبخ و پختن سنتی ماهی در ایران آموزش درست کردن شیرینی مربایی این بیماری ها را با گیلاس درمان کنید طرز تهیه سبزی پلو با پنير هالومی + خواص طرز تهیه نان میوه ای برای صبحانه خواص بسیار مفید خرمالو برای بدن اسموتی سیب غذای مناسب برای افراد چاق آموزش درست کردن همبرگر مغزدار ساندویچ خوشمزه آموزش درست کردن سوپ چربی سوز آموزش تصویری درست کردن کباب ملکه میوه هایی شگفت انگیز با طعم های عجیب و غریب + تصاویر