سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

صحنه های غم انگیز از تصادف پراید با تیر چراغ برق

مجموعه : اخبار حوادث
صحنه های غم انگیز از تصادف پراید با تیر چراغ برق

صحنه های غم انگیز و تاسف بار از تصادف پراید با تیر چراغ برق را در بخش اخبار حوادث سماتک مشاهده می کنید. برخورد یک دستگاه خودرو پراید با جدول کنار جاده و تیر برق دو مصدوم بر جای گذاشت.

صحنه های غم انگیز از تصادف پراید با تیر چراغ برق

ساعت 00:49 بامداد روز سه شنبه بیست و سوم تیر ماه نودو چهار طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار برخورد یکدستگاه خودرو پراید با تیر برق واقع در فاز یک اندیشه به طرف شهریار،نرسیده به میدان شهید صیاد شیرازی،روبروی فاما بتن  گزارش گردید.

صحنه های غم انگیز از تصادف پراید با تیر چراغ برق

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه های 101 مرکزی و 301 اندیشه را با امکانات و تجهیزات کامل به محل حادثه اعزام نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید یکدستگاه خودرو پراید به علت بی احتیاطی و عدم رعایت قوانین و مقررات راهنمائی و رانندگی به تیر برق کنار جاده برخورد نموده که منجر به مصدوم شدن دو نفر از سرنشینان خودرو فوق  گردیده بود که ضمن ایمن سازی کامل جاده و جلوگیری از نشت بنزین و قطع سرباطری  افراد مصدوم از داخل خودرو خارج و با همکاری اورژانس 115 شهریار به بیمارستان انتقال و خودرو مذکور با هماهنگی پلیس راهور مستقر در محل حادثه  به پارکینگ منتقل گردید.

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش درست کردن سوپ کدو و سیب زمینی مرغ تابه ای به شیوه کشور ترکیه آموزش درست کردن نان گردویی طرز تهیه خورش گوجه سبز غذای سنتی تابستانی طرز تهیه لواشک به و انار در فصل پاییز آموزش درست کردن فرنی رژیمی مخصوص ماه رمضان با خوردن این سبزی دندان های سفید و سالم خواهید داشت آموزش طبخ مرغ مزه دار شده با سس قارچ و لیمو گیاه سیر و خواص بی نظیر آن آموزش درست کردن فرنی انبه آموزش غذایی خوشمزه از نوع گیاهی (کباب سبزیجات یونانی) میتلف غذایی خوشمزه و لذیذ MEATLOAF ( همراه با آموزش)