الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

پسری که پس از تجاوز به خواهرش او را در فریز گذاشت

مجموعه : اخبار حوادث
پسری که پس از تجاوز به خواهرش او را در فریز گذاشت

پسری که پس از تجاوز به خواهرش او را در فریز گذاشت

برادر ناتنی خواهرش را پس از ضربات متعدد چاقو به قتل رساند و جسد تکه تکه او را در فریرز جاسازی کرد. بکی وات نابرادری کیت بعد از آن که او را می‌رباید، به خانه‌اش می‌برد و پس از تجاوز، او را با ضربات متعدد چاقو به قتل می‌رساند و جنازه او را تکه تکه کرده و درون فریزر پنهان می‌کند.

 

به گزارش سماتک بر اساس گزارش پلیس، بکی وات پسر 22 ساله‌ای است که خواهر 17 ساله‌اش را در مسیر مدرسه می‌رباید و او را بعد از بیهوش کردن به خانه خود می‌برد. بکی پس از تعرض به خواهرش، او را به حمام برده و وقتی که تلاشش برای خفه کردن کیت بی‌نتیجه می‌ماند، تصمیم به قتل او با چاقو می‌گیرد.

 

جنایت بکی وات وقتی به اوج می‌رسد که بدن خواهرش را تکه تکه می‌کند و هر قسمت را درون فریزر جاسازی می‌کند و سعی در مخفی کردن آن‌ها دارد.

 

پلیس در ادامه افزود: بکی وات در اعترافات خود اظهار کرد: “همیشه پدر و مادر به کیت توجه می‌کردند، چیزهای خوب همیشه مال او بود. من او را از عمد کشتم و پشیمان هم نیستم. می‌خواستم او را خفه کنم تا راحت‌تر بمیرد، ولی کیت مقاومت کرد و من مجبور شدم او را با چاقو به قتل برسانم. به گزارش سماتک می‌خواستم جنازه‌اش را بعد از تکه تکه کردن درون سطل زباله بیندازم که یک خانم و آقا مقابل خانه‌ام بودند و من مجبور شدم جنازه او را در فریزر جاسازی کنم.

 

پلیس محلی میامی گفت: ویکی وات به اتهام قتل درجه یک، تعرض و ضرب و شتم بازداشت شد و پس از تکمیل پرونده‌اش به مراجع قضایی ارجاع داده خواهد شد.

 

مطالب مرتبط:

 

خواهر و برادری که 10 سال زن و شوهر بودند

 

زایمان جالب و همزمان 3 خواهر در یک روز + تصاویر

 

ازدواج همزمان این مرد با 4 خواهر پولدار

 

خواهر 18 ساله کیم کارداشیان با موهای سبز + تصاویر

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری