سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا
بی سابقه ترین بحران در ایالت کالیفرنیا آمریکا + تصاویر

بی سابقه ترین بحران در ایالت کالیفرنیا آمریکا + تصاویر   در یکی از اتفاقات نادر در آمریکا، کف بازدارنده آتش نشانی با یک هشدار اشتباه باعث فاجعه ای عجیب در فرودگاه کالیفرنیای آمریکا شد. یک هشدار اشتباه باعث شد که کف بازدارنده (فوم آتش‌نشانی) آشیانه فرودگاه سن خوزه درکالیفرنیا و خیابان‌های اطراف فرودگاه را […]

پسری که پس از تجاوز به خواهرش او را در فریز گذاشت

مجموعه : اخبار حوادث
پسری که پس از تجاوز به خواهرش او را در فریز گذاشت

پسری که پس از تجاوز به خواهرش او را در فریز گذاشت

برادر ناتنی خواهرش را پس از ضربات متعدد چاقو به قتل رساند و جسد تکه تکه او را در فریرز جاسازی کرد. بکی وات نابرادری کیت بعد از آن که او را می‌رباید، به خانه‌اش می‌برد و پس از تجاوز، او را با ضربات متعدد چاقو به قتل می‌رساند و جنازه او را تکه تکه کرده و درون فریزر پنهان می‌کند.

 

به گزارش سماتک بر اساس گزارش پلیس، بکی وات پسر 22 ساله‌ای است که خواهر 17 ساله‌اش را در مسیر مدرسه می‌رباید و او را بعد از بیهوش کردن به خانه خود می‌برد. بکی پس از تعرض به خواهرش، او را به حمام برده و وقتی که تلاشش برای خفه کردن کیت بی‌نتیجه می‌ماند، تصمیم به قتل او با چاقو می‌گیرد.

 

جنایت بکی وات وقتی به اوج می‌رسد که بدن خواهرش را تکه تکه می‌کند و هر قسمت را درون فریزر جاسازی می‌کند و سعی در مخفی کردن آن‌ها دارد.

 

پلیس در ادامه افزود: بکی وات در اعترافات خود اظهار کرد: “همیشه پدر و مادر به کیت توجه می‌کردند، چیزهای خوب همیشه مال او بود. من او را از عمد کشتم و پشیمان هم نیستم. می‌خواستم او را خفه کنم تا راحت‌تر بمیرد، ولی کیت مقاومت کرد و من مجبور شدم او را با چاقو به قتل برسانم. به گزارش سماتک می‌خواستم جنازه‌اش را بعد از تکه تکه کردن درون سطل زباله بیندازم که یک خانم و آقا مقابل خانه‌ام بودند و من مجبور شدم جنازه او را در فریزر جاسازی کنم.

 

پلیس محلی میامی گفت: ویکی وات به اتهام قتل درجه یک، تعرض و ضرب و شتم بازداشت شد و پس از تکمیل پرونده‌اش به مراجع قضایی ارجاع داده خواهد شد.

 

مطالب مرتبط:

 

خواهر و برادری که 10 سال زن و شوهر بودند

 

زایمان جالب و همزمان 3 خواهر در یک روز + تصاویر

 

ازدواج همزمان این مرد با 4 خواهر پولدار

 

خواهر 18 ساله کیم کارداشیان با موهای سبز + تصاویر

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

شنبلیله و تخم آن کدام خواص را دارد؟ آموزش غذایی دریایی و خوشمزه (میگو پلو و سبزیجات) طرز درست کردن کتلت رژیمی برای افراد تحت رژیم آموزش درست کردن لواشک به و انار خواص دوغ خوردن برای بدن انسان خواص تخم هندوانه آموزش درست کردن پلو کدو حلوایی طرز تهیه باترمیلک خانگی برای استفاده در کیک نکاتی برای درست کردن غذاهای خوشمزه با گوشت انگور و تاثیرات شگفت انگیز آن بر قلب و عروق آموزش غذای سالم و خوشمزه اسنک ذرت آموزش درست کردن عدس پلو نذری ویژه مجالس