سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

پرونده سرقت مسلحانه بانکی در تجریش وارد آگاهی شد

مجموعه : اخبار حوادث
پرونده سرقت مسلحانه بانکی در تجریش وارد آگاهی شد

 

 متهم به کلانتری منتقل و سلاح وی همراه با ۲۱ فشنگ جنگی و یک عینک آفتابی ، یک کلاه نقابدار ، ماسک طبی و یک حلقه چسب پهن کشف و ضبط گردید.

 

 

ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه ۱۹ خرداد ماه ماموران کلانتری ۱۰۱ تجریش از طریق مرکز فوریت‌های ۱۱۰ مطلع شدند یک بانک دولتی واقع در خیابان ولیعصر مورد دستبرد مسلحانه فرد و یا افرادی قرار گرفته است.

 

به دنبال این موضوع نزدیکترین موتور سوار واحد گشت کلانتری پس از ۴ دقیقه در محل حاضر شد و به بررسی موضوع پرداخت.

 

در بررسی‌های پلیسی مشخص شد یک جوان حدودا ۳۰ ساله توسط کارکنان بانک دستگیر و یک قبضه سلاح کلت کمری از وی کشف شده است که با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله سرهنگ مهدی رضایانی سرکلانتر یکم در بانک حضور پیدا کرد و دستورات لازم را صادر کرد.

 

در ادامه با هماهنگی‌های لازم سارق دستگیر شده، در محل تحت بازجویی قرار گرفت که هویتش به نام ” آرش ” مشخص شد و انگیزه خودش را از سرقت فشار مالی مطرح کرد.

 

سرانجام متهم به کلانتری منتقل و سلاح وی همراه با ۲۱ فشنگ جنگی و یک عینک آفتابی ، یک کلاه نقابدار ، ماسک طبی و یک حلقه چسب پهن کشف و ضبط گردید.

 

سرهنگ سید محمد حسینی رییس کلانتری ۱۰۱ تجریش با تایید این خبر به باشگاه خبرنگاران گفت: بر اساس تحقیقات صورت گرفته از سوی کارآگاهان پلیس آگاهی تهران بزرگ مشخص شد، سارق به صورت انفرادی وارد بانک شده، ۳ تیر هوایی شلیک کرده و رئیس بانک را به صورت مسلحانه تهدید و بعد از جمع کردن کارکنان در گوشی‌ای از بانک، در حالی که درب گاو صندوق اصلی بانک باز بوده و متهم سرگرم جمع کردن اسکناس‌های داخل گاو صندوق بود با سرعت العمل کارکنان دستگیر می‌شود.

 

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش درست کردن شیرینی آردی عید نوروز آموزش درست کردن مربای پوست پرتقال در خانه آموزش طبخ جوجه کباب رژیمی طرز تهیه گراتن بامیه غذای خوشمزه و جدید آموزش درست کردن سوپ چربی سوز آموزش درست کردن حلوای عربی با شیر و کاکائو خواص خرما برای بدن انسان طرز پخت خورش کرفس گیاه زنجبیل با خاصیت ضد تهوع و التهاب طرز تهیه یک صبحانه بی نهایت مقوی با جوی دو سر طرز تهیه سالاد پاستا به همراه مرغ طرز تهیه پاستیل خوشمزه و خانگی