الفبا
تبلیغات
samatak

نیم نگاهی به گذشته

الماس نشان
الفبا

پرونده سرقت مسلحانه بانکی در تجریش وارد آگاهی شد

مجموعه : اخبار حوادث
پرونده سرقت مسلحانه بانکی در تجریش وارد آگاهی شد

 

 متهم به کلانتری منتقل و سلاح وی همراه با ۲۱ فشنگ جنگی و یک عینک آفتابی ، یک کلاه نقابدار ، ماسک طبی و یک حلقه چسب پهن کشف و ضبط گردید.

 

 

ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه ۱۹ خرداد ماه ماموران کلانتری ۱۰۱ تجریش از طریق مرکز فوریت‌های ۱۱۰ مطلع شدند یک بانک دولتی واقع در خیابان ولیعصر مورد دستبرد مسلحانه فرد و یا افرادی قرار گرفته است.

 

به دنبال این موضوع نزدیکترین موتور سوار واحد گشت کلانتری پس از ۴ دقیقه در محل حاضر شد و به بررسی موضوع پرداخت.

 

در بررسی‌های پلیسی مشخص شد یک جوان حدودا ۳۰ ساله توسط کارکنان بانک دستگیر و یک قبضه سلاح کلت کمری از وی کشف شده است که با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله سرهنگ مهدی رضایانی سرکلانتر یکم در بانک حضور پیدا کرد و دستورات لازم را صادر کرد.

 

در ادامه با هماهنگی‌های لازم سارق دستگیر شده، در محل تحت بازجویی قرار گرفت که هویتش به نام ” آرش ” مشخص شد و انگیزه خودش را از سرقت فشار مالی مطرح کرد.

 

سرانجام متهم به کلانتری منتقل و سلاح وی همراه با ۲۱ فشنگ جنگی و یک عینک آفتابی ، یک کلاه نقابدار ، ماسک طبی و یک حلقه چسب پهن کشف و ضبط گردید.

 

سرهنگ سید محمد حسینی رییس کلانتری ۱۰۱ تجریش با تایید این خبر به باشگاه خبرنگاران گفت: بر اساس تحقیقات صورت گرفته از سوی کارآگاهان پلیس آگاهی تهران بزرگ مشخص شد، سارق به صورت انفرادی وارد بانک شده، ۳ تیر هوایی شلیک کرده و رئیس بانک را به صورت مسلحانه تهدید و بعد از جمع کردن کارکنان در گوشی‌ای از بانک، در حالی که درب گاو صندوق اصلی بانک باز بوده و متهم سرگرم جمع کردن اسکناس‌های داخل گاو صندوق بود با سرعت العمل کارکنان دستگیر می‌شود.

 

 

 

همیاب
همیاب
الماس نشان
مهرپرواز
همراه اول

جدیدترین مطالب

samatak

پربیننده ترین مطالب