سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

دانش آموز سراوانی همکلاسی هایش را به رگبار گلوله بست

مجموعه : اخبار حوادث
دانش آموز سراوانی همکلاسی هایش را به رگبار گلوله بست

دانش آموز سراوانی همکلاسی هایش را به رگبار گلوله بست. یکی از دانش‌آموزان این مدرسه که در حادثه تیراندازی از ناحیه پا زخمی شده است چند روز پیش با دانش آموز دیگری در خارج از مدرسه درگیری پیدا کرده و توسط وی تهدید شده بود.

 

دانش آموز کینه‌جو در اقدامی هولناک هم‌مدرسه‌ای هایش را در سراوان به رگبار گلوله بست و صحنه خونین و دلخراشی را رقم زد. در این حادثه خونین دو تن از دانش آموزان زخمی شدند و پلیس خیلی زود طراح حمله مسلحانه و همدستش را که از دانش آموزان همان مدرسه بودند به دام انداخت.

 

فرمانده پلیس سراوان در این باره گفت: عاملان تیراندازی و شلیک گلوله روز شنبه به دانش‌آموزان «دبیرستان پسرانه دانشگاه» در سراوان دستگیر شدند. یکی از دانش‌آموزان این مدرسه که در حادثه تیراندازی از ناحیه پا زخمی شده است چند روز پیش با دانش آموز دیگری در خارج از مدرسه درگیری پیدا کرده و توسط وی تهدید شده بود.

 

این دانش آموز صبح شنبه هنگام خروج از مدرسه با همکلاسی‌هایش، هدف تیراندازی دو ناشناس قرار گرفت و در واقع همان هم مدرسه‌ای‌ کینه جو خواسته بود از او انتقام بگیرد. بر اثر این تیراندازی پسر دانش‌آموز از ناحیه پا و دانش آموز دیگر از ناحیه شکم زخمی شدند که دومین دانش آموز به‌علت شدت جراحات به زاهدان منتقل شده است و اکنون در بخش آی‌سی یو بیمارستان امام علی(ع) این شهر بستری است و تلاش برای بهبود حال وی ادامه دارد.

 

فرمانده پلیس سراوان با اشاره به شناسایی عاملان این حادثه گفت: در تحقیقات پلیس مشخص شد که دو تیر‌انداز ناشناس همان کسانی هستند که چند روز پیش با دانش آموز پسر درگیر شدند و وی را تهدید کردند، همین کافی بود تا هر دو تیرانداز دستگیر شوند و پرده از این انتقامجویی مسلحانه بردارند.

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

روش درست کردن املت مرغ آموزش درست کردن کوفته پنیری با گردو و بیکن آموزش تهیه ته چین کباب کوبیده با مواد مورد نیاز آموزش ساده درست کردن رولت پیتزا خواص هندوانه و خربزه برای بدن آموزش آش آلو روش درست کردن مربای شقاقل آموزش درست کردن فرنی رژیمی مخصوص ماه رمضان مصرف برنج های قهوه ای رنگ مفید است یا مضر؟ طرز درست کردن کنجد عسلی آموزش درست کردن پنیر پیتزا روش تهیه و طبخ قورمه سبزی گیاهی