سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا
بی سابقه ترین بحران در ایالت کالیفرنیا آمریکا + تصاویر

بی سابقه ترین بحران در ایالت کالیفرنیا آمریکا + تصاویر   در یکی از اتفاقات نادر در آمریکا، کف بازدارنده آتش نشانی با یک هشدار اشتباه باعث فاجعه ای عجیب در فرودگاه کالیفرنیای آمریکا شد. یک هشدار اشتباه باعث شد که کف بازدارنده (فوم آتش‌نشانی) آشیانه فرودگاه سن خوزه درکالیفرنیا و خیابان‌های اطراف فرودگاه را […]

تجاوز جنسی اراذل و اوباش به چند خانواده در اطراف اصفهان

مجموعه : اخبار حوادث
تجاوز جنسی اراذل و اوباش به چند خانواده در اطراف اصفهان

تجاوز جنسی اراذل و اوباش به چند خانواده در اطراف اصفهان این افراد سودجو پس از اینکه وارد یکی از باغ های اطراف اصفهان شدند با دیدن زنان و دختران وسوسه شدند و به آنها تجاوز جنسی کردند.

 

چند خانواده‌ در یکی از باغ های اطراف اصفهان بدون رعایت موازین شرعی و عرفی ، میهمانی را برگزار کرده بودند که عده ای از اراذل و اوباش این منطقه با اطلاع از این میهمانی و با همدستی دوستان خود ضمن ورود به داخل باغ ، زنان و دختران این میهمانی را مورد اذیت و آزار جنسی قرار داده بودند.

 

۵ نفر از عوامل جنایت در یکی از باغ های اطراف اصفهان بازداشت شدند. سرپرست اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت : چهارشنبه گذشته چند خانواده‌ در یکی از باغ های اطراف اصفهان بدون رعایت موازین شرعی و عرفی ، میهمانی را برگزار کرده بودند که عده ای از اراذل و اوباش این منطقه با اطلاع از این میهمانی و با همدستی دوستان خود ضمن ورود به داخل باغ ، زنان و دختران این میهمانی را مورد اذیت و آزار جنسی قرار داده بودند.

 

مصطفی صادقیان گفت : تاکنون ۵ نفر از این خلافکاران بازداشت شده اند و تحقیق برای بازداشت همدستان آنان ادامه دارد . بر اساس شنیده ها خلافکاران این ماجرا بیش از۲۰ نفر از اراذل و اوباش سابقه دار بوده اند که ۲ نفر از آنان با کمک مردم محل و ۳ نفر دیگر نیز با تلاش ماموران انتظامی بازداشت شده اند.

 

سید محمد جواد ابطحی نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی در این زمینه گفت : با توجه به اهمیت این حادثه ، موضوع در شورای تامین استان مطرح شده است . دادستان عمومی و انقلاب اسلامی خمینی شهر نیز به اهالی این شهر اطمینان داد عاملان این جنایت به اشد مجازات می رسند.

 

حجت الاسلام حسین رضایی با اشاره به دستور ویژه رئیس قوه قضاییه برای رسیدگی به این پرونده گفت : ۱۲ نفر از عاملان این جنایت شناسایی شده اند. غلامرضا انصاری رئیس کل دادگستری اصفهان نیز گفت : این پرونده در دادگاه کیفری به صورت فوق العاده پیگیری می شود.

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

خواص دانه هندوانه برای بدن آموزش درست کردن میلک شیک قهوه آموزش درست کردن ماهی با سبزیجات در فر خواص هندوانه و خربزه برای بدن آموزش درست کردن بادمجان کبابی خواص سرشار زالزالک برای بدن طرز تهیه ماهی سالمون سرخ شده غذای لذیذ دریایی آموزش تست خمیر نان با انگشت آموزش درست کردن قلقلی کبابی سالاد سیب زمینی رژیمی را در خانه درست کنید آموزش سالاد کلم بروکسل و لیمو ترش آموزش درست کردن میگو پلو مجلسی