الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

اغفال دختران با وعده ازدواج در خودروی لوکس

مجموعه : اخبار حوادث
اغفال دختران با وعده ازدواج در خودروی لوکس

یک مرد جوان با خودروی لوکس خود زنان و دختران جوان را سوار می کرد و با وعده ازدواج به آنان از آن ها اخاذی می کرد. سرکلانتر سوم پلیس پایتخت از دستگیری مردی که با دادن وعده‌های دروغین ازدواج اقدام به اخاذی از دختران می‌کرد خبر داد.

 

سرهنگ شهریار پشتام در این باره گفت: چندی پیش سه دختر جوان به کلانتری 103 گاندی مراجعه و در شکایتی اعلام کردند که مردی به نام «ب» آنان را اغفال کرده و به بهانه ازدواج از آنان کلاهبرداری و سرقت کرده است.

 

وی با بیان اینکه متهم با خودروی لوکس در خیابان‌ها پرسه زده و به دختران پیشنهاد ازدواج می‌داد گفت: با توجه به حساسیت موضوع و امکان ارتکاب جرایم دیگر از سوی این فرد تیمی از ماموران کلانتری 103 گاندی بررسی موضوع را به شکل ویژه در دستور کار خود قرار داده و با انجام تحقیقات چهره‌به چهره اقدامات خود برای شناسایی متهم را آغاز کردند.

 

سرکلانتر سوم پلیس تهران بزرگ با بیان اینکه در بررسی های انجام شده مشخص شد که این فرد با نام‌های مستعار و به همراه یک خودروی لوکس در خیابان‌های شمال تهران تردد می‌کرد افزود: متهم با اغفال دختران جوان و پیشنهاد ازدواج به آنان اقدام به کلاهبرداری مالی و سرقت اموال با ارزش این دختران نظیر تلفن همراه و … می‌کرد.

 

پشتام با بیان اینکه مدتی بعد با ادامه تحقیقات از سوی ماموران مشخص شد که متهم با یکی از دختران در محدوده پارک ساعی قرار ملاقات گذاشته و به وی پیشنهاد ازدواج داده است که در همین راستا بلافاصله تیمی عملیاتی به محل اعزام و متهم را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

 

سرکلانتر سوم پلیس تهران گفت: خودروی این فرد نیز توقیف شده و به پارکینگ انتقال داده شد و متهم نیز پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم به دادسرا منتقل شد.

 

 

منبع: ایسنا

 

 

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری