سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

خنده‌های تمسخرآمیز این پسر نوجوان منجر به مرگش شد

مجموعه : اخبار حوادث
خنده‌های تمسخرآمیز این پسر نوجوان منجر به مرگش شد

یک نوجوان با خندیدن به همسایشان موجبات خشم مرد همسایه را فراهم آورد و مقتول شد. پلیس ایندیانا مردی را به جرم قتل پسر 13 ساله همسایه‌اش بازداشت کرد. قاتل 9 بار به سمت پسر 13 ساله – مقتول- شلیک کرده است. این مرد هنگامی که متوجه شده پسر 13 ساله از خانه‌شان دزدی کرده به طرفش هجوم برده است. 

 

این مرد به پلیس گفته علت اصلی حمله وی به پسربچه خنده‌های تمسخرآمیزش بوده که او را به خشم آورده است. پسربچه که با نام «جونز» شناسایی شده سعی در تمسخر مرد داشته و خود را به کشتن داده است. پدربزرگ قربانی-جونز- در این باره می‌گوید: نوه‌ام فقط به خاطر یک خنده نابجا به قتل رسیده، او معمولاً پسر خنده‌‌رویی بوده و قصدش از این خنده تمسخر قاتل نبوده است.

 

 

منبع: ایران

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش درست کردن کسرول سبزیجات رژیمی خواص جدید قهوه برای زنان آموزش طبخ مرغ مزه دار شده با سس قارچ و لیمو طرز تهیه ساندویچ میگو در 10 دقیقه سبزیجاتی که سلامت شما را تضمین می کنند آموزش درست کردن شیرین پلو روش تهیه سالاد ماکارونی ژله ای آموزش درست کردن آش کلم غذای سنتی آذربایجان طرز پخت خورش کرفس آموزش درست کردن قلقلی کبابی خواص هندوانه و خربزه برای بدن کیک های خوشمزه با تجهیزات پزشکی