الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

پسری که سر والدینش را برید و گوشت بدنشان را خورد + عکس

مجموعه : اخبار حوادث
پسری که سر والدینش را برید و گوشت بدنشان را خورد + عکس

پسری که سر پدر و مادرش را برید و گوشت بدنشان را خورد به دام پلیس افتاد. این قاتل 31 ساله  پس از کشتن وقطعه قطعه کردن والدین خود در پیامی که توسط شبکه اجتماعی “واتس اپ” به دوستانش ارسال شده بود به صراحت به قتل والدین خود اعتراف نموده بود.

پسری که سر والدینش را برید و گوشت بدنشان را خورد + عکس

بعد از مفقود شدن والدین هنگ کنگی، پسر این زوج سالخورده در اتهام با قتل آنان دستگیر و محاکمه شد.به نقل از آسوشیتد پرس “هنری چا او” 31ساله  پس از کشتن والدین خود اجساد آنان را قطعه قطعه و درون چند ظرف غذا قرارداد.

 

پلیس با حضور و بازرسی در منزل مسکونی “هنری چا او” ،قطعاتی از اجساد “سویی یوانت”  مادر63 و” وینگ کی چا او” پدر65 ساله  را از درون دو یخچال فریزر بزرگ کشف کرد.به گفته پلیس از میان بقایای به جا مانده از این زوج سر هر دوی آنان که دست نخورده  بود به صورت جداگانه از درون هر یک از دو یخچال بزرگ کشف شد.

پسری که سر والدینش را برید و گوشت بدنشان را خورد + عکس

این قاتل 31 ساله  پس از کشتن وقطعه قطعه کردن والدین خود در پیامی که توسط شبکه اجتماعی “واتس اپ” به دوستانش ارسال شده بود به صراحت به قتل والدین خود اعتراف نموده بود.از آنجاییکه وی به بیماری “خودشیفتگی (NPD )” نوعی اختلال شخصیت مبتلا بود موجب نگرانی دوستان خود پس از دریافت پیام وی شدند و در اسرع وقت پلیس را در جریان گذاشتند.

 

این پسر سنگدل پیام قتل والدینش را در حالی به دوستان خود در شبکه اجتماعی” واتس اپ” ارسال کرده بود که نزدیک به هشت روز از قتل و مثله کردن والدینش می گذشت.

پسری که سر والدینش را برید و گوشت بدنشان را خورد + عکس

با پیدا نشدن بخشهایی از بدن قربانیان و پس از مشاهده بقایای به جا مانده از اجساد دو قربانی ، افسران پلیس بر این باورند که”هنری چااو”بخشی های از اجساد والدینش را خورده است.وی با استفاده از اره و نوعی رنده بزرگ که در کشتارگاههای صنعتی دام به منظور ورقه ورقه یا تکه تکه کردن لاشه های دام به کار میرود توانست اجساد والدینش را سلاخی کند.

 

این پیانیست هنگ کنگی بخشهایی ازاجساد پدر و مادر خود را در حالی که هنوز گرم بود  توسط  مایکروویو پخت و بخشهای ماهیچه ای  آنان را پی از ورق کردن “مانند گوشت خوک کبابی”نمک اندود کرد و درون ظروف مخصوص نگهداری غذا قرار داد.

 

“هنری چا او” در دادگاه عالی هنگ کنگ ، در حالی که عینک کت و شلوار خاکستری گشاد بر تن دارد به جرم قتل وحشیانه پدر و مادر خود به حبس ابد محکوم شد که نسبت به حکم دادگاه کاملا بی تفاوت است.

 

این پسر بیرحم انگیزه خود ازاین جنایت وحشیانه را نزد پلیس در بازجویی های خود اینطور بیان کرد که والدینش دلیل اصلی موفق نبودن در زندگی شخصی اش هستند.اجبار انان در فراگیری نواختن پیانو برای هنری قابل تحمل نبود و وی را بیش از پیش از والدینش متنفر میساخت که همین امر منجر به ایجاد شکاف عاطفی عمیق در بین انان شده بود.

 

وی در گذشته در دو اقدام جنون آمیز دیگر قصد خودکشی داشت که در هر دوبار حضور به موقع مادرش جان وی را نجات داده بود. همچنین قاضی مایکل استوارت مور نه سال و چهار ماه زندان برای دو اتهام جداگانه برای جلوگیری از این تدفین غیر قانونی توسط هنری راقبل از اجرای حکم  محکومیتش برای ” حبس ابد” لازم الاجرا اعلام کرد.

 

 

منبع: جام جم

 

 

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری