سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

مرگ جالب دو مرد معتاد بر سر میز ریاست

مجموعه : اخبار حوادث
مرگ جالب دو مرد معتاد بر سر میز ریاست

مرگ جالب دو مرد معتاد بر سر میز ریاست

 ساعت 10 صبح چهارشنبه ماموران کلانتری تهرانپارس در تماس مدیران یک کمپ ترک اعتیاد در جریان نزاع مرگبار دو معتاد قرار گرفتند. ماموران با حضور در محل با جسد غرق خون مرد 40 ساله‌ای روبه‌رو شدند. پزشک جنایی با معاینه جسد علت مرگ او را اصابت ضربات جسم نوک‌تیز اعلام کرد.

 

با دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی، مدیر کمپ درباره نحوه وقوع قتل گفت: ساعتی قبل مقتول به نام نوید با یکی دیگر از معتادان به نام فرامرز درگیر شد. هر دوی آنها از دو ماه پیش برای ترک اعتیاد در کمپ بستری شده بودند که از چند روز قبل برسر تعیین ارشد کمپ با هم دچار اختلاف شدند.

 

فرامرز چند بار مقتول را تهدید کرده و با یکدیگر درگیر شده بودند. ساعتی قبل بار دیگر هر دو با هم درگیر شدند که ما برای وساطت به سمت آنها رفتیم اما مرد 34 ساله با قمه‌ای که همراهش بود به سمت نوید حمله‌ور شد و چند ضربه به او زد. سپس با تهدید ما از کمپ متواری شد.

 

با اظهارات مدیر کمپ و شناسایی قاتل، تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی برای دستگیری فرامرز آغاز شد. همچنین با توجه به غیرمجاز بودن کمپ ترک اعتیاد این مکان با دستور بازپرس ویژه قتل تهران پلمب شد.

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش درست کردن شربت لیموناد آموزش درست کردن لبو شکم پر ویژه یلدا آموزش درست کردن شکلات خوشمزه ویژه صبحانه خواص روغن کنجد طرز درست کردن حلوا گل سرخ ویژه افطار طرز تهیه خورش سیب گلاب مخصوص تابستان طرز تهیه سالاد مدیترانه ای رژیمی ماده های غذایی نشاط آور خواص آب چغندر برای بدن آموزش کلوچه‌ های خندان و خوشمزه چندی از خواص بی نظیر شیر موز چگونه یک سوپ سرد خوشمزه درست کنیم؟