سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

سوء استفاده های غیر اخلاقی دختر جوان از توریست های مرد

مجموعه : اخبار حوادث
سوء استفاده های غیر اخلاقی دختر جوان از توریست های مرد

یک دختر جوان مشهدی از توریست ها سوء استفاده می کرد. فرمانده انتظامي مشهد از دستگیری دختر جیب‌بر حرفه‌ای در اجراي طرح مبارزه با سرقت‌های شبانه  منطقه احمد آباد مشهد خبر داد.

 

سرهنگ حجت نيكمرام فرمانده انتظامي مشهد با اعلام اين خبر گفت: تيم هاي آگاهي كلانتري احمد آباد مرحله ديگري از طرح تشديد مبارزه با سرقت هاي شبانه را در حوزه استحفاظي خود به اجرا گذاشتند که در اين عمليات گسترده يك دختر جيب بر حرفه‌اي كه با حضور در مناطق شلوغ و بازارها مرتكب سرقت مي شد در حال سرقت دستگير شد.

 

فرمانده انتظامي مشهد ادامه داد: در بازرسي از اين دختر جوان دو هزار و ۲۰۰ دلار آمريكا و كانادا، يك هزار و ۵۰۰ پوند انگليس، سيصد و ۳۰ هزار تومان وجه نقد و تعدادي كارت هاي اعتباري مسروقه كشف شد.

 

 

 

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز درست کردن هات چاکلت با طعم نعنا طرز تهیه چای سرد (آیس تی) در منزل لیمو ترش به بهتر خوابیدن شما کمک میکند خاکشیر و فواید مهم آن برای دختران آموزش درست کردن شیرینی آلمانی خواص بسیار مفید خرمالو برای بدن هسته زردآلو را نخورید ، کشنده است آموزش شام خوشمزه و سریع ساندویچ مرغ و ترخون آموزش درست کردن کلم پلو با هویج و کلم بنفش هویج در بینایی انسان چه نقشی دارد؟ آموزش درست کردن لازانیا با طعم ماهی اصول استفاده از ادویه های مختلف در غذاهای ایرانی