سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا
بی سابقه ترین بحران در ایالت کالیفرنیا آمریکا + تصاویر

بی سابقه ترین بحران در ایالت کالیفرنیا آمریکا + تصاویر   در یکی از اتفاقات نادر در آمریکا، کف بازدارنده آتش نشانی با یک هشدار اشتباه باعث فاجعه ای عجیب در فرودگاه کالیفرنیای آمریکا شد. یک هشدار اشتباه باعث شد که کف بازدارنده (فوم آتش‌نشانی) آشیانه فرودگاه سن خوزه درکالیفرنیا و خیابان‌های اطراف فرودگاه را […]

تماشای فیلم مرده ها باعث قتل هولناک شد

مجموعه : اخبار حوادث
تماشای فیلم مرده ها باعث قتل هولناک شد

تماشای فیلم مرده ها باعث قتل هولناک شد

مردی اهل مکزیک در حال تماشا کردن فیلم “راه رفتن مرده‌‎ها” بوده که به یک باره به دوستانش که در منزل وی بودند، حمله می‌کند و آن ها را پس از ضرب و شتم، با چاقو با قتل می‌رساند.

 

بر اساس گزارش پلیس؛ “دیمون” مرد 23 ساله ای است که به علت مصرف زیاد الکل از حال طبیعی خود خارج میشود و در حالت توهم سه تن از دوستانش را به قتل می‌رساند.

 

پلیس در ادامه بیان کرد: همه قربانیان بین سن های 22 تا 26 بودند که پس از وحشت بسیار، مرگ هولناکی برایشان رقم خورد؛ همچنین عنوان فیلم نیز انگیزه‌ای برای قاتل ایجاد کرد که مست بودن وی او را در انجام این جنایت همراهی کرد.

 

دیمون در بازجویی پلیس گفت: دوستان من مرده بودند و در حال تلاش برای بهوش آوردن آنها بودم که مثل آدم زنده راه بروند و حرکت کنند.

 

وی افزود: آنها را با استفاده از گیتار الکترونیکی و بستن به اجاق مایکروفر شکنجه دادم، با سیم کتکشان زدم و بعد با ضربات متعدد چاقو به قتل رساندم.

 

در تحقیقات گسترده تر پلیس، مشخص شد این متهم به علت مصرف بیش از حد الکل و مواد مخدر، دو سال در زندان بوده است.

 

پلیس مکزیک در پایان اضافه کرد: این متهم در بازداشت به سر می‌برد و پس از جمع آوری اسناد و مدارک بیشتر، پرونده وی به دادگاه ارجاع داده می‌شود.

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش درست کردن کاکائو گردویی طرز تهیه شکلات خوشمزه مکعبی شکل طرز تهیه میلک شیک گلابی بهترین نوشیدنی شهریور ماه آموزش درست کردن شامی رودباری شیوه جدید پخت حلوای دو رنگ برای ماه رمضان روش های درست کردن پلو و چلو مجلسی خوش قد و بالا 4 نوع سبزی که میکروب ها را از بدن سم زدایی می کنند طرز تهیه آبگوشت لری با کشک و بادمجان طرز تهیه ته چین شیرازی با چاشنی مخصوص طرز تهیه سالاد انار ویژه شب چله طرز تهیه کره بادام زمینی در منزل آموزش درست کردن و طرز تهیه كوكی پیتزایی