سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

زنی که شب عروسیش در آغوش شوهر سابقش بود

مجموعه : اخبار حوادث
زنی که شب عروسیش در آغوش شوهر سابقش بود

زنی که در شب عروسیش در آغوش شوهر سابقش بود. خوردن مشروبات الکلی در جشن عروسی کار دست عروس خانم داد.به گزارش اداره پلیس عروس خانم 27 ساله دست به اعترافات تکان دهنده ای زد.

 

وی در اداره پلیس اظهار نمود خوردن بیش از حد مشروب باعث شده بود وی به جای همخوابی با نامزد اصلی خود در اغوش نامزد قبلی خود پیدا شود.

 

عروس 27 ساله روسی شب برگزاری مراسم عروسیش به علت خوردن بیش از حد الکل تعادل خود را از دست می دهد و به جای همراه شدن با نامزد جدیدش با دوست قبلی خود دست دوستی می دهد.

 

خانم ورونیکا فیلیپووا پس از اینکه تعادل خود را از دست می دهد به نشانه انتقام گرفتن از نامزد جدیدش با دوست قبلی خود متواری شده و هنگامی که نامزد اصلی از ماجرا خبردار می گردد تاب نمی اورد و خانم را به اتش می کشد

زنی که شب عروسیش در آغوش شوهر سابقش بود

 بر اساس گزارشات پلیس روسیه هنگامی که ایوان کازمین 30 ساله متوجه می شود نامزدش در شب اول عروسی با دوست پسر قبلی خود شب را به صبح رسانده است از شدت ناراحتی خانمش را به اتش می کشد و سپس از نامزد قبلی خانمش نیز انتقام می گیرد و وی را به قتل می رساند.به گزارش پلیس ولگراد کازمین به جرم خود اعتراف نموده و در انتظار 15 سال حبس می باشد.

 

 

 

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

ماکارونی متنوع با طعم چیزبرگر آموزش درست کردن رزت ژامبون طرز تهیه ماکارونی با سس گوجه و میت بال آموزش درست کردن میرزا قاسمی شمال خواص ادویه کاری و فواید آن برای بدن طرز تهیه کیک کره ای به شیوه فرانسوی طرز تهیه نخود آب مخصوص پاییز و زمستان طرز تهیه کوکوی کنگر + خواص کنگر خواص و ویژگی های سیب زمینی ترشی پروتئین موجود در سبزیجات چقدر است؟ آموزش درست کردن کوکو سبزی گیاهی رژیمی انجیر خشک و خواص آن برای بدن انسان