سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا
بی سابقه ترین بحران در ایالت کالیفرنیا آمریکا + تصاویر

بی سابقه ترین بحران در ایالت کالیفرنیا آمریکا + تصاویر   در یکی از اتفاقات نادر در آمریکا، کف بازدارنده آتش نشانی با یک هشدار اشتباه باعث فاجعه ای عجیب در فرودگاه کالیفرنیای آمریکا شد. یک هشدار اشتباه باعث شد که کف بازدارنده (فوم آتش‌نشانی) آشیانه فرودگاه سن خوزه درکالیفرنیا و خیابان‌های اطراف فرودگاه را […]

عروس جوان با اشتباه پزشکان زنده به گور شد + تصاویر

مجموعه : اخبار حوادث
عروس جوان با اشتباه پزشکان زنده به گور شد + تصاویر

یک عروس جوان که در بیمارستان به سر می برد سپس پزشکان مرگ او را تایید کردند. اما پس از اینکه دختر را دفن کردند صداهایی از داخل قبر به گوش می رسید و این صداها خبر از زنده بودن دختر جوان را می داد. ممکن است خانم پرس داخل تابوت به هوش آمده باشد که احتمالا به دلیل کمبود اکسیژن تمام کرده باشد.

عروس جوان با اشتباه پزشکان زنده به گور شد + تصاویر

به گزارش سماتک به نقل از فرادید دختری نوجوان با اشتباه پزشکان داخل تابوت گذاشته و دفن شد. خانواده دختر روز بعد سر وقت او آمدند و چیزی که می‌دیدند را باور نمی‌کردند. دختر 16 ساله درخواست کمک کرد و سپس جان داد. این بار اما کاری از دست خانواده و اقوامش ساخته نبود.

 

نِیسی پِرِس تنها 16 سال داشت که به اشتباه درون تابوت و سپس داخل یک گور بتنی گذاشته شد. اعضای خانواده‌اش به ناگهان صدای فریاد و ضربه‌های او را شنیدند. اقوام او جسد دختر جوان را خارج کردند و مشاهده کردند که شیشه‌ی بالای تابوت او شکسته شده و سر انگشتانش نیز کبود شده است. پزشکان تلاش کردند تا دوباره نیسی را احیا کنند، اما پس از اینکه موفق نشدند نشانه‌های حیات را در او مشاهده کنند، دختر جوان مجدد به داخل گور برگردانده شد و در همان جای قبلی دفن شد.

عروس جوان با اشتباه پزشکان زنده به گور شد + تصاویر

سه ماه از بارداری خانم پرس می‌گذشت. او در «لا انترادا» در غرب هندوراس زندگی می‌کرد. خانم پرس نیمه شب بیدار شد تا دستشویی برود که از هوش رفت. گفته می‌شود که او پس از شنیدن صدای شلیک گلوله وحشت کرده و از هوش رفته است. اما والدین مذهبیِ او عقیده‌ای دیگر دارند. آن‌ها پس از اینکه مشاهده کردند از دهان خانم پرس کف خارج می‌شود، گفتند که ارواح خبیث وارد کالبد او شده‌اند.

عروس جوان با اشتباه پزشکان زنده به گور شد + تصاویر

اقوام نیسی پرس می‌گویند که کشیش‌ها تلاش کردند تا ارواح پلید را از کالبد نِیسی خارج کنند، اما او به تدریج تمام علائم حیاتی خود را از دست داد و به بیمارستان انتقال داده شد. پزشکان سه ساعت بعد مرگ او را تایید کردند.

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

ترفندهای خوشمزه تر شدن کیک و شیرینی خانگی ایده های نو یک سرآشپز برای پخت غذا + تصاویر آموزش ساده درست کردن خورش ماهی و آلوچه طرز تهیه 7 نوع ساندویچ خوشمزه برای وعده ناهار دانش آموزان شنبلیله و تخم آن کدام خواص را دارد؟ پروتئین موجود در سبزیجات چقدر است؟ آموزش اصولی و نحوه تهیه سالاد برنج قهوه ای ادویه ترشی لیته چگونه درست می شود؟ آموزش ساده درست کردن آش ترش طرز تهیه کیک انار مخصوص شب چله روش درست کردن بستنی یخی رنگی در خانه آموزش ساده درست کردن کلوچه فندقی