سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

جوان 19 ساله به 10 کودک ایدزی تجاوز کرد

مجموعه : اخبار حوادث
جوان 19 ساله به 10 کودک ایدزی تجاوز کرد

جوان 19 ساله به 10 کودک ایدزی تجاوز کرد دورهام علی‌رغم انکار والدینش، طی نامه‌ای به تمامی جرائم خود اعتراف کرده و از دادگاه طلب بخشش نموده است. گفته می‌شود در صورت اثبات تمام این موارد، دادگاه او را به حبس ابد محکوم خواهد کرد.

یک نوجوان 19 ساله آمریکایی به تجاوز به ده‌ کودک بی‌سرپرست در کنیا اعتراف کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، “متیو لین دورهام” 19 ساله که از اهالی ایالت اوکلاهاما در آمریکا است، اعتراف کرده که به بیش از 10 کودک بی‌سرپرست در کنیا تجاوز کرده است. گفته می‌شود زمانی که دورهام به عنوان داوطلب برای کمک‌های بشردوستانه به این منطقه سفر کرده بود، این جرائم را مرتکب شده است.

 
بنا بر اعلام بازرسین پرونده، او بیش از 10 کودک را که بین 4 تا 10 سال سن داشته‌اند مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده است.

گفته می‌شود او چند ماه در یکی از مراکز نگهداری کودکان بی‌سرپرست کنیا فعالیت می‌کرده و در همین مدت به کودکانی که برخی از آن‌ها مبتلا به ایدز بوده‌اند، تجاوز کرده است.

 

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

روش درست کردن املت مرغ آموزش درست کردن کوفته پنیری با گردو و بیکن آموزش تهیه ته چین کباب کوبیده با مواد مورد نیاز آموزش ساده درست کردن رولت پیتزا خواص هندوانه و خربزه برای بدن آموزش آش آلو روش درست کردن مربای شقاقل آموزش درست کردن فرنی رژیمی مخصوص ماه رمضان مصرف برنج های قهوه ای رنگ مفید است یا مضر؟ طرز درست کردن کنجد عسلی آموزش درست کردن پنیر پیتزا روش تهیه و طبخ قورمه سبزی گیاهی