سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

پیرزن 100 ساله رکورد دو صد متر را شکست + تصاویر

مجموعه : اخبار ورزشی
پیرزن 100 ساله رکورد دو صد متر را شکست + تصاویر

پیرزن 100 ساله رکورد دو صد متر را شکست

پیرزن 100 ساله ای را که در تصاویر می بینید توانسته است در مدت زمان کوتاهی رکورد دو صد متر را بشکند. به گزارش سماتک این پیرزن که عاشق رشته ورزشی دو میدانی است پس از سماجت های بسیار حالا در ورزش های دو میدانی المپیک هم شرکت می کند.

 

 تلاش اول ال ما کولبرت از کارولینای جنوبی در روز سه‌شنبه نتیجه‌ای برای او نداشت چرا که در اواسط دو 100 متر به زمین خورد اما پس از بانداژ شدن چانه‌اش سریع به مسابقه بازگشت و در نهایت توانست در 46.7 ثانیه مسیر را طی کند و خانواده او با خوشحالی او را تشویق می‌کردند.

پیرزن 100 ساله رکورد دو صد متر را شکست + تصاویر

این پیرزن 100 ساله گفته است که دویدن را از سن 20 سالگی شروع کرده است و در آن زمان‌ها در اغلب اوقاتی که می‌توانست پیاده‌روی‌های سه مایلی انجام می‌داد؛ حالا هم سالم است و هرچیزی که دلش می‌خواهد می‌خورد.

 

اگر این دونده موفق نشود که رکورد جهانی را بشکند نام او بازهم به عنوان دونده 100 ساله دو 100 متر ثبت خواهد شد.

پیرزن 100 ساله رکورد دو صد متر را شکست + تصاویر

قبل از ال دیگر دونده‌های مسن نیز در تلاش رکوردشکنی بوده‌اند. در سایت رکوردهای گینس پیر ترین دونده 100 متر یک مرد ژاپنی به نام هیدکیچی میازاکی می‌باشد که موفق شده است 100 متر را با وجود 105 سال ویک روز داشتن در 42.22 ثانیه طی کند.

 

در اوایل این ماه هم یک زن 100 ساله در نیویورک قصد داشت تا این رکورد را بشکند ولی 100 متر را در 1 دقیقه و 17 ثانیه طی کرد.

 

منبع: yjc.ir

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز تهیه و تزیین سالاد شیرازی مجلسی طرز تهیه شربت اسطوخودوس در خانه مربای سیب آموزش درست کردن آموزش درست کردن اسموتی انبه مناسب برای لاغری آموزش درست کردن آش کلم غذای سنتی آذربایجان آموزش درست کردن کیک آجیلی برای عید نوروز طرز تهیه کیک با گوشت بوقلمون تنوری 4 نوع سبزی که میکروب ها را از بدن سم زدایی می کنند آموزش درست کردن قلقلی کبابی کلم قمری و خاصیت بسیار زیاد آن آموزش اصولی درست کردن میگو کبابی آموزش درست کردن کوفته پنیری با گردو و بیکن