سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

بهداد سلیمی همچنان در صدر باقی ماند

مجموعه : اخبار ورزشی
بهداد سلیمی همچنان در صدر باقی ماند

بهداد سلیمی همچنان در صدر است و رکوردش را در دنیا حفظ کرد. سلیمی رکورد یک ضرب بازی های آسیایی را نیز دقایقی پیش با مهار وزنه 210 شکست. بهداد سلیمی در رقابت‌های امروز فوق سنگین وزنه‌برداری بازی‌های آسیایی موفق شد رکورد مجموع فوق سنگین این بازی‌ها که با 451 کیلوگرم در اختیار حسین رضازاده بود را در حرکت اول خود با مهار وزنه241 کیلویی به میزان 11 کیلوگرم در مجموع ارتقا دهد. وی در حرکات یکضرب نیز با وزنه 210 کیلویی به کار خود پایان داده بود.

 

بهداد همچین در دوضرب نیز رکورد حسین رضازاده در بازی های آسیایی را یک کیلوگرم ارتقا داد.سلیمی با این حرکت مدال طلای بازی‌های آسیایی را نیز قطعی کرد و مانند بازی‌های آسیایی 2010 قهرمان این رقابت‌ها شد سلیمی رکورد یک ضرب بازی های آسیایی را نیز دقایقی پیش با مهار وزنه 210 شکست.

 

بهادر مولایی در این دسته از رقابت‌های دوضرب انصراف داده بود. وزنه‌بردار فوق سنگین کشورمان رکورد مجموع بازی‌های آسیایی را هم شکست و پنجمین مدال کاروان ایران در بازی‌های آسیایی را به خود اختصاص داد.

 

منبع: فارس

 

 

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

خواص بسیار مفید خرمالو برای بدن این موادغذایی چرب شما را چاق نمیکنند ترشی لیته خوشمزه و آموزش آسان آن طرز تهیه خورشت قیمه بادمجان غذای سنتی ایرانی نکاتی مهم در هنگام تهیه و طبخ کباب کوبیده آموزش درست کردن بستنی یخی رژیمی آموزش درست کردن چلو مرغ به روش آفریقایی طرز درست کردن کوفته کباب طرز تهیه ریزوتو مرغ با سیب زمینی و پنیر رنده شده پیشگیری از سرطان با مصرف این سبزی آیا از خواص غذاهای تند چیزی میدانید؟ چه مواد غذایی ذهن را ضعیف میکند؟