سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

دیوانه بازی کاپیتان مست تیم اسکاتلند در خیابان + تصاویر

مجموعه : اخبار ورزشی
دیوانه بازی کاپیتان مست تیم اسکاتلند در خیابان + تصاویر

دیوانه بازی کاپیتان مست تیم اسکاتلند در خیابان باعث شد تا این بازیکن فوتبالیست از بازی های تیم اسکاتلند محروم شود. باشگاه سلتیک از تأیید این خبر خودداری کرده است اما سرویس ورزشی روزنامه دیلی میل دریافته که باشگاه به طور جدی به این موضوع پرداخته است. “براون” که تا به حال 42 بار برای تیم ملی کشورش به میدان رفته امیدوار است بتواند در فینال لیگ اسکاتلند حضور یابد و افتخاری برای خود رقم بزند.

 

روز جمعه، باشگاه فوتبال سلتیک حضور بازیکن خود، “اسکات براون”(Scott Brown) را پس از انتشار عکس هایی غیر متعارف از او به حالت تعلیق درآورد. در روزهای گذشته عکس هایی از این بازیکن در حالی که پس از خروج از یک کلوب شبانه، در حالت عادی قرار نداشت، منتشر شد. این در حالی است که روز یکشنبه، سلتیک باید در فینال لیگ اسکاتلند حاضر شود. این عکس ها، که در یک روزنامه منتشر شده بودند، روز چهارشنبه از کاپیتان تیم ملی اسکاتلند در پایتخت گرفته شده اند.

 

همچنین عکس هایی از او در حالی که مشغول خوردن فست فود است، به نمایش درآمده است. این در حالی است که “رونی دیلا”(Ronny Deila)، مربی سلتیک همیشه از بازیکنان خود می خواهد نه تنها در زمان حضورشان در باشگاه بلکه 24 ساعته شبانه روز، ورزشکار باشند و به سلامت خود اهمیت بدهند.

 

روزنامه “سان” چاپ اسکاتلند نیز این خبر را تأیید کرده و حتی نام کلوبی را که “براون” در آن حضور یافته، نیز ذکر کرده است. گفته می شود وی در این کلوب برخوردهای نامناسبی نیز داشته که با دخالت پرسنل، شرایط آرام شده است.

 

اما منبعی دیگر نیز گفته است او به همراه دوستانش به کلوب رفته و پس از مدتی بدون هیچ مشکلی، این مکان را ترک کردند. “براون” در سال 2007 با قراردادی به ارزش 4 میلیون و 400 هزار پوند از باشگاه “هیبرنیان” به سلتیک منتقل شد؛ که گران ترین انتقال میان این دو باشگاه به شمار می آید.

دیوانه بازی کاپیتان مست تیم اسکاتلند در خیابان + تصاویر

دیوانه بازی کاپیتان مست تیم اسکاتلند در خیابان + تصاویر

دیوانه بازی کاپیتان مست تیم اسکاتلند در خیابان + تصاویر

 

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش طرز تهیه و آماده سازی پاستیل خانگی چگونه یک سوپ سرد خوشمزه درست کنیم؟ طرز تهیه استامبولی با گوشت + نکات خوشمزه شدن استانبولی پلو شنبلیله و تخم آن کدام خواص را دارد؟ درباره خواص معجزه آسای آووکادو بیشتر بدانید طرز تهیه سوپ پیاز غذای خوشمزه فرانسوی خواص شیر نارگیل طرز تهیه کره بادام زمینی در منزل فایده مصرف شیر برای بدن و سلامت مغز فیبر چیست و انواع فیبرها کدامند؟ غذاهای مناسب برای پیشگیری و درمان بیماری ام اس روش درست کردن کباب سنتی ایرانی