سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

بهترین دروازه بان فوتبال سرطان مغز گرفت + تصاویر

مجموعه : اخبار ورزشی
بهترین دروازه بان فوتبال سرطان مغز گرفت + تصاویر

بهترین دروازه بان فوتبال سرطان مغز گرفته است و به گزارش سماتک رسانه های ورزشی جهان اعلام کرده اند که این دروازه بان با سابقه ممکن است به دلیل مصرف بیش از حد الکل به این بیماری مبتلا شده باشد.

 

دروازه بان سابق نیوکاسل و ساندرلند که مدتی در زندان بوده است و اعتیاد زیاد به قماربازی و شرط بندی دارد اخیرا جراحی وحشتناکی روی سر خود انجام داده است.

بهترین دروازه بان فوتبال سرطان مغز گرفت + تصاویر

او سابقه زندان هم دارد اما تصمیم بر این شد فرصت دوباره به وی داده شود تا دوباره وارد میادین فوتبال شود.اما در ماه اوت سال گذشته در دیدار برابر دونستون با یکی از مدافعان حریف درگیر شد و همین اواخر تشخیص داده شده است مبتلا به سرطان مغز شده است.

 

مدارک پزشکی دنیل استپلز نشان می داد وی دچار خونریزی مغزی شده و باید هر چه سریعتر تومور مغزی وی جراحی شود.پزشکان با شکافتن سر تومور را برداشتند.ازمایشات نشان داد دانیل مبتلا به سرطان مغز شده است.

بهترین دروازه بان فوتبال سرطان مغز گرفت + تصاویر

دنیل 25 ساله می گوید پزشکان گفته اند که درجه تومور به حدی است که تا پایان عمر با او همراه خواهند بود.وی می افزاید نیاز به درمان در اینده وجود دارد.دنیل می افزاید هیچ موقع باورش نمی شده است که روزی فوتبال باعث سرطان وی شود.او قرار است روز امروز سه شنبه به صورت کامل در دیدار برابر اوکلند غربی به میدان برود.

 

شایان ذکر است این دروازه بان سابقه زندان هم دارد اما تصمیم بر این شد فرصت دوباره به وی داده شود تا دوباره وارد میادین فوتبال شود.اما در ماه اوت سال گذشته در دیدار برابر دونستون با یکی از مدافعان حریف درگیر شد و همین اواخر تشخیص داده شده است مبتلا به سرطان مغز شده است.

 

مطالب مرتبط:

 

ماجرای پورشه پانامرا سوشا مکانی دروازه بان پرسپولیس + تصاویر

 

عکسهای خصوصی دروازه بان تیم پرسپولیس با همسرش

 

سیگار کشیدن دروازه بان در موقع مسابقه (عکس)

 

رابطه جنسی دروازه بان تیم چلسی با دختر سال بلژیک

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز درست کردن ناگت ماهی در منزل روش درست کردن گرانول کره بادام زمینی و شکلات طرز تهیه ساندویچ میگو در 10 دقیقه ماده های غذایی نشاط آور ساندویچ نان تست با نخود سریع ترین فست فود دنیا خواص مفید خیار برای بدن آموزش درست کردن شیرینی مربایی آموزش تصویری گرفتن آب انار در 5 دقیقه بهترین رنگ های مواد غذایی برای تضمین سلامت بدن فواید بیشمار نوشیدن آب برای بدن طرز تهیه کیک آلو سیاه مخصوص تابستان عملکردهای مثبت شیر در بدن روزه داران