الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

حضور بازیکن محبوب استقلال در عروسی زوج تایلندی + عکس

مجموعه : اخبار ورزشی
حضور بازیکن محبوب استقلال در عروسی زوج تایلندی + عکس

حضور بازیکن محبوب و ستاره پیشین تیم استقلال در مجلس عروسی زوج تایلندی فضای ورزش را در شبکه های مجازی متحول کرد. این فوتبالیست جوان بهشاد یاورزاده نام دارد که هم اکنون در تایلند توپ می زند.

 

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال عکسی از حضورش در یک عروسی در تایلند منتشر کرده است. بهشاد یاورزاده که سالها در تیم های مختلف ایران بازی کرده است و سابقه حضور در تیم استقلال را هم دارد، این روزها فوتبالش را در تایلند دنبال می کند.

حضور بازیکن محبوب استقلال در عروسی زوج تایلندی + عکس

این بازیکن که به تیم ملی هم دعوت شده بود با ظاهری عجیب در فوتبال تایلند حضور دارد. او در عروسی پسر باشگاه تایلندی اش هم شرکت کرده بود و با عروس و داماد هم عکس یادگاری گرفته است که این عکس را مشاهده می کنید!

 

هشاد یاورزاده  گفت که در تایلند جا افتاده و تصمیمی برای بازگشت به ایران ندارد. وی گفت شرایطم اینجا عالی است.شرایط من در لیگ تایلند عالی است. در اینجا من موفق شدم 16 گل بزنم و 4، 5 پاس گل هم داده ام و یکی از بازیکنان خوب این تیم هستم. از شرایط تایلند راضی ام و می خواهم به فوتبال در اینجا ادامه بدهم.نتوانستم در فوتبال ایران موفق شوم

 

من یک روز در فوتبال ایران استعداد محسوب می شدم اما شرایط برایم طوری رقم خورد که نتوانم توانایی هایم را نشان دهم. البته الان از فوتبالم در لیگ تایلند کاملا راضی هستم و دوست دارم فوتبالم را در همین کشور به پایان برسانم.

 

خدا را شکر پرداختی های قرارداد در تایلند بد نیست البته شرایط طوری نیست که بازیکنان ایرانی سورپرایز شوند و به لیگ این کشور بروند اما حداقل حسنش این است که بازیکنان پولی که توافق کرده اند به صورت کامل دریافت می کنند. این حسن بزرگی است که در لیگ این کشور وجود دارد.

 

برخلاف ایران در لیگ ایران به بازیکنان خیلی احترام می گذارند. من در یکی از بازیهای تیم بینی ام شکست و آنها من را به ایران اعزام کردند و زیرنظر بهترین پزشک جراح عمل کردم. آنها تمام هزینه ها را خودشان دادند و حتی برای من بلیت رفت و برگشت تهیه کردند که این موضوع برایم خیلی جالب بود.

 

حسن تیمی که من در آن بازی می کنم این است که بسیار پرطرفدار است و این به بازیکنان داخل زمین انگیزه می دهد. برای من که زمانی در استقلال بازی کرده ام، خیلی مهم است که این تیم تماشاگر دارد چراکه در ایران تیم هایی وجود دارد که تماشاگران ندارند و بازیکنان در زمین بی انگیزه هستند.

 

مطالب مرتبط:

 

بازیکنان تیم پیروزی در منزل مرحوم هادی نوروزی

 

آب تنی مختلط بازیکنان پرسپولیس در استانبول (عکس)

 

مهمانی مختلط بازیکنان منچسترسیتی و همسرانشان در کریسمس

 

اخراج مجری زن به دلیل خوشگلی زیاد و حواس پرتی بازیکنان

 

بازیکن فوتبالی که تمام ثروتش را خرج ازدواج با دختر شایسته مصر کرد

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری