سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

سوژه شدن خبرنگار بی بی سی در برزیل

مجموعه : اخبار ورزشی
سوژه شدن خبرنگار بی بی سی در برزیل

 

سوژه شدن خبرنگار بی بی سی در برزیل کاربران توئیتر پس از این که او عکس هایش را در این شبکه اجتماعی قرار داد، به اظهار نظر پرداخته اند.

 

” Jale Berahimi ” گزارشگر اهل کاستاریکا، پس از انتشار عکس هایش در برزیل خصوصاً آخرین عکسش در کنار “ریو فردیناند”، مدافع سابق تیم ملی انگلستان به سرعت به یکی از اصلی ترین سوژه های جام جهانی 2014 تبدیل شد.
 

اگرچه این دو، طرفدار دو تیم متفاوت از گروه D مسابقات هستند، اما به نظر می رسد فردیناند از این که در کنار خبرنگار بیست و هشت ساله ایستاده و با اطلاع از این که تصاویرش در کنار او در توئیتر منتشر می شود، خوشحال است.

 
 

 ابراهیمی می گوید او در برزیل حضور یافته تا به دنبال سوژه هایی باشد که جلب توجه می کنند.

 

اما به نظر می رسد این بار خود این خبرنگار در معرض توجه قرار گرفته است، همچنین کاربران توئیتر پس از این که او عکس هایش را در این شبکه اجتماعی قرار داد، به اظهار نظر پرداخته اند.

 

وی در گفتگو با روزنامه “لا ناسیون” اظهار داشت: «من فوتبال را دوست دارم و از آن لذت می برم. هیچ گاه از یادگرفتن درباره این ورزش دست برنمی دارم».

 

خبرنگار کاستاریکایی ادامه داد: «من مسابقات ورزشی را نگاه می کنم و هر روز یاد می گیرم.

 

شبکه ما آماده است زیرا من دو همکار دیگر هم دارم که آنها سایر ورزش ها را پوشش می دهند و جام جهانی تنها موضوع مهم ورزشی نیست. بخش عمده ای از وظایف من پرداختن به نکات جالب و حاشیه های مسابقات است».

 

 

 

سوژه شدن خبرنگار بی بی سی در برزیل

 

سوژه شدن خبرنگار بی بی سی در برزیل

 

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز تهیه سالاد خوشمزه به نام “ترین پنیر و سبزیجات” آموزش نان تخم مرغی پاکتی طرز درست کردن اسموتی انبه طالبی مخصوص تابستان روش هایی که برای طبخ و پختن سنتی ماهی در ایران وجود دارد ؟ آموزش طبخ کوکوی اسفناج برای افراد دیابتی طرز تهیه خورش سیب گلاب مخصوص تابستان طرز تهیه پیتزا مخصوص با طعم و مزه رستورانی دستور تهیه ترشی بندری بازاری در خانه طرز تهیه شیرینی بدون روغن رژیمی با فواید و مضرات قهوه بیشتر آشنا شوید طرز تهیه خوراک پنیر با بیسکویت آموزش شیرینی سنتی قطاب خانگی