فوتبال

فوتبال

الفبا
آرشان تور

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک
قاصدک
آرشان تور
الفبا

خروج غیر قانونی کاپیتان فوتسال بانوان از کشور

مجموعه : اخبار ورزشی
خروج غیر قانونی کاپیتان فوتسال بانوان از کشور

خروج غیر قانونی کاپیتان فوتسال بانوان از کشور

نیلوفر اردلان کاپیتان فوتسال ایران سرانجام بدون اجازه شوهرش از ایران خارج شد.نيلوفر اردلان به همراه تيم ملي بانوان به گواتمالا سفر کرده است. او اين بار با مجوز چه نهادي چطور توانست از ايران خارج شود؟

 

چندی پیش، همسر این بانوی فوتبالیست برای اجازه دادن به این بانوی ورزشکار ، برای خروج از کشور ، گفته بود خانم نیلوفر اردلان باید مهریه اش را ببخشدکه از سوی همسرش پذیرفته شد.

 

اما در خواسته جدید این مجری ورزشی که همسر نیلوفر اردلان است وی گفته بود همسرش باید نفقه و سایر حقوق خود را نیز ببخشد تا به او اجازه خروج از کشور بدهد که با مخالفت نیلوفر اردلان روبرو شد .

 

نیلوفر اردلان که متولد 1364 است، یکی از بازیکن فوتبال زنان ایران است. پیش از این هم پیشنهاداتی برای بازی در باشگاه‌های اماراتی داشت. برای مثال باشگاه ابوظبی مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان با حقوق ماهیانه ۵ هزار دلار را به او پیشنهاد داده‌بود. نیلوفر “خانم گل” دو دوره اول بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی هم شده‌ است. او همچنین کاپیتان تیم‌ملی فوتسال زنان ایران است.

 

تيم فوتسال بانوان، با تلاش دولت توانست به مسابقات جايزه بزرگ گواتمالا اعزام شود و اين بار نيلوفر اردلان، کاپيتان تيم ملي هم هم‌تيمي‌هايش را همراهي کرده است. سفر اردلان به همراه تيم بانوان، سوال‌ها زيادي را به وجود آورد. اينکه چه نهادي به او مجوز خروج داده و اگر خروج او بدون حل مشکل خانوادگي و به کمک فدراسيون انجام شده، چرا اين اتفاق براي مسابقات آسيايي نيفتاده بود؟

 

نيلوفر اردلان که عضو تيم ملي فوتسال بانوان ايران است پس از مشکلاتي که با همسرش پيدا کرد و از همراهي تيم ملي در مسابقات جام ملت‌هاي آسيا بازماند بدون آن‌که رضايت وي را جلب کند با نظر فدراسيون و برخي نهادهاي نظارتي از کشور خارج شد

 

اين يعني، مشکل ممنوع الخروجی کاپيتان تيم ملي هنوز پابرجاست اما حاشيه‌هايي که بخاطر سفر نکردن او همراه تيم ملي به مسابقات آسيايي به وجود آمد باعث شد اين بار نهادهاي «نظارتي» وارد ماجرا شوند و مجوز خروج او را صادر کنند.

 

بعد از سفر نکردن اردلان به همراه تيم ملي به بازي‌هاي آسيايي، افراد زيادي در سايت‌های خبري و شبکه‌هاي اجتماعي به اين ماجرا اعتراض و اعتقاد داشتند.خروج کاپيتان تيم ملي براي مسابقات ملي، يک «مسئله شخصي» نيست.

 

صحبت از «نیلوفر اردلان» است، کاپیتان تیم ملی فوتبال بانوان ایران که سال هاست در این تیم فیکس بازی می کند و یکی از ارکان تیم ملی محسوب می شود. شهرت خانم اردلان به آن سوی مرزها هم رسیده به طوری که طی سال های اخیر شبکه ZDF آلمان و کانال مستند تلویزیون ژاپن برای گفتگو با او به منزلش رفته

 

و از صحبت هایش برای ویژه برنامه هایی که ساخته اند، استفاده کرده اند. توانایی های نیلوفر اردلان به حدی است که طی سال های اخیر تمام مربیان تیم ملی بانوان از او به عنوان یک چهره فیکس استفاده کرده اند.

 

جالب اینکه همسر ایشان هم چهره ای کاملا رسانه ای و پسر یک فوتبالیست قدیمی است. نیلوفر اردلان با «مهدی توتونچی» پسر مجید توتونچی، فوتبالیست برق شیراز در دهه پنجاه ازدواج کرده و یک پسر به نام «رادین» هم حاصل این ازدواج است.

 

مطالب مرتبط:

 

مسابقه فوتبال زنان جوان و خوشگل در جام جهانی کانادا

 

عکس عاشقانه فوتبالیست ایرانی با یک زن بی حجاب در استرالیا

 

درگیری یکی از شهروندان زن تهرانی با بازیکن فوتبال

 

عکس لو رفته از همسر جدید ستاره فوتبال

 

درخواست رابطه جنسی ستاره فوتبال به یک دختر 26 ساله

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو مهرپرواز تشریفات ملل مبلمان اداری