سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

زندگی جالب و دسته جمعی خرس ها (عکس)

زندگی جالب و دسته جمعی خرس ها (عکس)

خرس ها موجودات بزرگ و عظیم الجثه ای هستند که به غیر شکارچیان بقیه آدم ها در هنگام مواجه شدن با خرس خوف می کنند. خرس ها معمولا به صورت گروهی زندگی می کنند.

 

 بر خلاف ظاهری که اغلب در فیلم ها و دیگر رسانه های سرگرمی از خرس ها ارائه می شود، این حیوانات به ندرت رفتاری تهاجمی دارند. مواجهه با خرس در حیات وحش اغلب به همان اندازه که برای انسان ترسناک است، می تواند برای خرس نیز همان گونه باشد. افزون بر این، خرس ها حیواناتی کاملا اجتماعی محسوب شده و تنها در این میان خرس قطبی استثنا است.

 

خرس ها حیواناتی باهوش هستند که ارتباطات نزدیک اجتماعی و ساختار خانواده خود را حفظ می کنند. در ادامه این مطلب عکس هایی جالب توجه از این حیوانات نیرومند که فعالیت هایی شبیه کارهای روزانه ما را انجام می دهند را ارائه می کنیم.

زندگی جالب و دسته جمعی خرس ها (عکس)

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش درست کردن کاپ کیک لیمویی آموزش ساده درست کردن ته چین مرغ آموزش درست کردن بستنی توت فرنگی رژیمی فواید آلبالو و گیلاس در درمان بیماریها خواص طبیعی تخم شربتی (دانه چیا) طرز تهیه کیک آلو سیاه مخصوص تابستان آموزش درست کردن دسر پان اسپانیایی معرفی انواع مختلف شکلات آموزش آبمیوه مخصوص گرما آموزش درست کردن ساندویچ بوقلمون آموزش درست کردن مربای آناناس خانگی آموزش ساده درست کردن آش ترش