الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

وحشتناک ترین سگ جهان انتخاب شد (عکس)

وحشتناک ترین سگ جهان انتخاب شد (عکس)

وحشتناک ترین سگ جهان انتخاب شد. به گزارش سماتک در یک نظر سنجی عمومی از مردم سگ زیر که عکسش را می بینید به عنوان ترسناک ترین سگ دنیا از نظر مردم انتخاب شده است.

 

سگ ها از جمله حیوانات خانگی محبوب هستند که صاحبان خود را سرگرم میکند. اما گروهی افراد از سگ ها میترسند آیا شما هم از این سگ وحشت دارید؟  در یک نظر سنجی این سگ ترسناکترین سگ دنیا انتخاب شد . به گزارش سماتک مردم از این سگ که به عنوان وحشتناک‌ترین سگ دنیا شناخته شده‌است، وحشت دارند.

 

کواسی مودو سگ 10 ساله‌ایست که مشکل مادرزادی ستون فقراتش باعث شده، پشتش غوز دراورده و گوژپشت شود.ماجرا ازین قرار است که این سگ دچار نقص مادرزادی در شکل ستون فقراتش است این حیوان در یک مرکز حمایت از حیوانات رها شده بود. اما وقتی یک دامپزشک او را دید او را به عنوان سگ خانگی‌اش به منزلش برد. 

وحشتناک ترین سگ جهان انتخاب شد (عکس)

مردم گاهی این سگ معلول را با تاسمانی یا کفتار اشتباه میگیرند . امادر توصیف این حیوان، از زبان او می‌گویند: شاید ظاهرم ترسناک باشد و باعث شود مردان قوی هیکل هم وقتی با من مواجه می‌شوند از ترس اینکه نکند کفتار یا شیطان تاسمانی باشم از ترسشان روی ماشینشان بپرند، اما وقتی متوجه اشتباهشان شوند این من هستم که برنده‌ام و آن‌ها را ترسانده‌ام.

 

 

مطالب مرتبط:

 

سگ نابغه ای که می تواند بخواند و بنویسد + تصاویر

 

حکم حبس 40 ساله به خاطر توهین به سگ پادشاه

 

عکس های زیباترین سگ جهان

 

عکس جنجالی محسن تنابنده در آغوش سگش

loading...

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری