سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

بازی پنگوئن ها با تبلت + تصاویر

بازی پنگوئن ها با تبلت + تصاویر

این باغ وحش با مشاهده اثر مثبت بازی با تبلت بر روی روحیه پنگوئن‌های خود امیدوار هستند در آینده بازی‌ها و برنامه‌های الکتترونیکی مخصوص حیوانات در دنیا عرضه شود.

 

ابتکار باورنکردنی مسئولین یک باغ وحش برای بازگرداندن شادی به پنگوئن‌های این باغ وحش با استفاده از تبلت باور نکردنی است. یک باغ وحش در ایالت کالیفرنیای کشور ایالت متحده برای درمان پنگوئن‌های موجود در این باغ‌ وحش دست به ابتکاری جالب زده و تبلت شرکت اپل به نام ipad را برای بازی در اختیار آنها قرار داده است.

بازی پنگوئن ها با تبلت + تصاویر

در این روش پنگوئن‌ها با تبلت خود که روی آن یک برنامه بازی شبیه‌ساز صدا وجود دارد، بازی می‌کنند و از طریق ضربه زدن با نوک خود به آن در گام‌های بازی جلو می‌روند.

 

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

 

 

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز درست کردن فراستینگ در 10 دقیقه تخم بلدرچین سرشاز از مواد مغذی طرز تهیه خمیر فوندانت کشدار فواید و مضرات بادام و پسته برای بدن آموزش بستنی نارگیلی و انبه بسیار خوشمزه آموزش درست کردن سالاد انار با اسفناج آموزش درست کردن ماست موسیر خانگی آموزش درست کردن شربتی رژیمی برای ماه رمضان آموزش درست کردن پنیر خانگی طرز تهیه کیک انار مخصوص شب چله انواع پاستا (ماکارونی) ایتالیایی ها + تصاویر آموزش پخت اسنک گوجه فرنگی خوشمزه!