سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

دومین فیل باهوش جهان که از خودش عکس سلفی گرفت

دومین فیل باهوش جهان که از خودش عکس سلفی گرفت

دومین فیل باهوش جهان توانسا از خودش و این مرد جوان عکس سلفی بگیرد. این فیل بسیار باهوش است و این مرد که عاشق سلفی گرفتن با حیوانات است فیل را مجبور به انجام چنین کار حیرت آوری کرد.

دومین فیل باهوش جهان که از خودش عکس سلفی گرفت

کریستین لبلانک ۲۲ساله از جمله کسانی است که با فیل سلفی انداخته است اما فرق او با بقیه در این است که این سلفی توسط خود فیل انداخته شده است. این سلفی که در یکی از جزایر تایلند گرفته شده،۵۰ سنت برای کریستین خرج برداشته است.

 

او برای نزدیک شدن به این حیوان یک دسته ۵۰ سنتی موز می‌خرد و به این طریق با او دوست می‌شود. کریستین درباره این فیل می‌گوید: این فیل خیلی بازیگوش و در عین حال باهوش بود و گرفتن سلفی کاری کاملا آگاهانه توسط او بود.این عکس حدود دو ماه پیش گرفته شده است اما در روزهای اخیر در رسانه‌های خبری جهان بازتاب داشته است.

دومین فیل باهوش جهان که از خودش عکس سلفی گرفت

کریستین نه تنها معتقد است که این فیل به صورت خودآگاه این عکسبرداری را انجام داده،بلکه می‌گوید:”من مطمئنم که این حیوان هیچ چیز را به اندازه سلفی دوست ندارد!” البته این اولین عکس سلفی این فیل در جهان نیست.

 

چراکه سال گذشته هم فیلی در باغ وحشی در انگلستان با تلفن همراه یکی از بازدیدکنندگان از خود سلفی انداخت. کریستین برای تکمیل سلفی‌های عجیب و غریبش به فیلیپین رفت و در زیر آب با یک کوسه،به عنوان بزرگترین ماهی جهان نیز سلفی انداخت.

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش بستنی نارگیلی و انبه بسیار خوشمزه طرز تهیه کیک اسفنجی خانگی آموزش درست کردن سوپ چربی سوز آموزش درست کردن سالاد سیب زمینی در منزل آموزش طرز تهیه و آماده سازی پاستیل خانگی فایده ها و خاصیت های گوجه فرنگی طرز تهیه اسنک گیاهی برای افرادی که رژیم گیاهخواری دارند طرز تهیه حلوای آلبالو در منزل روش تهیه شیرینی خانگی اتریشی طرز تهیه مافین سبزیجات رژیمی طرز تهیه مرغ سوخاری لذیذ طرز تهیه نوشیدنی های ضد عطش مخصوص ماه رمضان