الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

سلین دیون و پسرش (عکس)

سلین دیون و پسرش (عکس)

سلین دیون و پسرش در مراسم بیلبورد 2016 حضور داشتند و سلین دیون از حضور پسرش در این مراسم شوکه و شگفت زده شد. این خواننده هالیوودی اکنون 48 سال سن دارد و پسر سلین دیون یک نوجوان 15 ساله است.

 

سلین دیان، خواننده مشهور 48 ساله برای اولین بار پس از فوت شوهرش رنه اجلیل و برادرش در ماه ژانویه (چهار ماه پیش)، در اجرای زنده تلویزیونی در مراسم موسیقی بیلبورد که از برخی از شبکه های دنیا پخش شد، شرکت کرد و یکی از آهنگ های مورد علاقه شوهرش از گروه موسیقی کوئین به نام “نمایش باید ادامه یابد” را اجرا کرد.

سلین دیون و پسرش (عکس)

عکس سلین دیان و پسر نوجوانش رنه چارلز

 

به گزارش سایت سماتک دقایقی بعد از این اجرای احساسی و تا حدی اشک بار به افتخار همسرش فقیدش ، پسر نوجوانش رنه چارلز 15 ساله در صحنه با جایزه وی ظاهر شد.

 

او که از این حضور بسیار متعجب شده بود و همچنین برای آهنگ خاصش، ناگهان به گریه افتاد و از تماشاچی هایی که به افتخار او بلند شده بودند، برای گریه ناگهانی اش عذرخواهی کرد و گفت:”بسیار متاسفم. برای گریه بسیار متاسفم. می خواهم برای خانواده و فرزندانم قوی باشم” و بعد رو به پسرش کرد و گفت :”نمی خواستم جلوی تو گریه کنم.”

سلین دیون و پسرش (عکس)

به گریه افتادن سلین دیان پس از دیدن پسرش در صحنه مراسم اهدای جوایز بیلبورد سال 2016 میلادی

 

این ستاره موسیقی دنیا، در حالی که سعی می کرد بر خود مسلط شود، برای جایزه اش در مراسم بیلبورد تشکر کرد و گفت:”بسیار ممنونم. برای من افتخار بزرگی است. موسیقی از زمانی که به خاطر می آورم تمام احساس من بوده است.” و در ادامه صحبت هایش گفت که شوهرش رنه انجلیل همچنان هوای او را از آن بالا خواهد داشت.”

 

منبع: نیک صالحی

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری