سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

بد دهنی ادل خواننده مشهور جهانی در اجرای زنده + تصاویر

بد دهنی ادل خواننده مشهور جهانی در اجرای زنده + تصاویر

ادل خواننده مشهور جهانی در اجرای زنده بد دهنی کرد. ادل لوری بلو انگینز خواننده مشهور بریتانیایی که بیشتر با نام هنریش ادل شناخته می شود  در 5 مه 1988 در لندن به دنیا آمد وی با آلبوم دمش با نام(21) شهرت یافت.متاسفانه این خواننده بسیار بد دهن است و 33 بار از الفاظ رکیک  در اجرای زنده  استفاده کرده است.

 

بد دهنی ادل خواننده مشهور جهانی در اجرای زنده

لفاظ رکیک ادل در اجرای زنده

خواننده مشهور ادل پس از سال ها، اجرایی در فستیوالی در گلاستونبوری انگلستان داشت ولی درطی 90 دقیقه اجرایی که داشت33 بار از الفاظ رکیک استفاده کرد.

 

به گزارش سایت سماتک این خواننده 28 ساله که پیش از این سابقه بددهنی از وی مشاهده شده بود، تصدیق کرد که پیش از شروع این اجرا، از سوی شبکه BBC به وی برای زبانش هشدار داده شده بود، چرا که این اجرا به صورت زنده برای میلیون ها بیننده تلویزیونی پخش می شد.

بد دهنی ادل خواننده مشهور جهانی در اجرای زنده + تصاویر

اجرای زنده در فستیوال گلاستونبوری انگلستان

او تصدیق کرد:”بی بی سی پیش از شروع این برنامه به من برای زبانم هشدار داده بود!”

 

درحالی که بسیاری از هواداران ادل به بد دهنی او آشنا بوده و از او انتظار رفتار این چنینی را داشتند ولی این بار او چنان در این امر زیاده روی کرد که حتی آنها نیز متعجب شدند و به گزارش سماتک بسیاری از مردم پس از اجرای این برنامه اعتراضات وسیع خود را در شبکه های اجتماعی ثبت کردند و به نکوهش این خواننده پرداختند به خصوص آنکه وی در برابر کودکان نیز مراعات زبانش را نداشت.

بد دهنی ادل خواننده مشهور جهانی در اجرای زنده + تصاویر

ادل با وجود آنکه به خواننده ای کلاسیک و محترم مشهور است ولی گاهی از وی استفاده از الفاظ رکیک مشاهده می شود

بد دهنی ادل خواننده مشهور جهانی در اجرای زنده + تصاویر

ادل در طی 90 دقیقه اجرا 33 بار الفاظ رکیک و زشت به کار برد

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز تهیه ترشی مخلوط | روش نگهداری ترشی آموزش تصویری درست کردن ژله تزریقی به شکل گل آموزش درست کردن دلمه برگ مو طرز تهیه و نکاتی برای خوشمزه تر شدن کباب بره آموزش غذایی خوشمزه به نام مرغ خامه ای ایتالیایی آموزش درست کردن شکلات خوشمزه ویژه صبحانه طرز درست کردن کوکی شکری طرز درست کردن کباب گوشت خانگی روی منقل آموزش درست کردن سوپ باقالا با خامه طرز تهیه سوپ پیاز غذای خوشمزه فرانسوی آموزش درست کردن کیک گردو با عدس سبز طرز تهیه تخم مرغ شکم پر مخصوص تزیین میز غذا