سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

احسان خواجه امیری خواننده پاپ راهی بیمارستان شد

احسان خواجه امیری خواننده پاپ راهی بیمارستان شد

تعدادی از خواننده های خوب کشورمان در ماه های اخیر راهی بیمارستان شدند و به تازگی احسان خواجه امیری خواننده پاپ جمهوری اسلامی ایران به دلیل آلودگی بیش از حد هوای تهران در بیمارستان بستری شد.

 

خواننده پاپ کشورمان احسان خواجه امیری  فرزند استاد ایرج ،در بیمارستان بستری شد.احسان خواجه امیری به دلیل عوارض ناشی از آلودگی هوا در بیمارستان بستری شد.

 

آلودگی شدید هوای تهران همچنان قربانی میگیرد .همزمان با شدت گرفتن میزان آلاینده های هوای تهران و رسیدن آن به بیشترین میزان در دو هفته اخیر، احسان خواجه امیری، خواننده، هم با عوارض ناشی از آلودگی هوا دست به گریبان شد و به بیمارستان رفت.

 

پیش ازین شدت آلودگی هوا منجر به بستری شدن علی رضوانی، مجری برنامه خارج از گود ۲۰:۳۰ هم به علت عوارض ناشی از آلودگی هوا در بیمارستان شده بود.همچنین بهنوش بختیاری هم اوایل هفته به علت مشکلات تنفسی راهی مرکز درمانی شده بود.

 

 

مطالب مرتبط:

 

زیباترین خواننده هالیوود نامزد رونالدو شد + تصاویر

 

نظر خواننده معروف پاپ درباره آرایش دختران ایرانی

 

خواننده معروف ایرانی ممنوع الکار شد

 

سلفی احسان خواجه امیری با همسر و پسرش در استخر

 

عکس های احسان خواجه امیری به اتفاق همسر و فرزندش

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز درست کردن آبمیوه انگور و هویج آموزش درست کردن ترشی لبو و ترب توصیه های مهم برای بهتر شدن طعم مربا آموزش سس بسیار خوشمزه به نام آلفردو طرز تهیه خورش آلو و قیسی خوشمزه در منزل ویتامین ها و فواید هویج برای بدن آموزش درست کردن خاگینه هویج آموزش درست کردن لبو شکم پر ویژه یلدا روش صحیح طبخ و پختن حبوبات آموزش درست کردن سالاد سیب زمینی و شوید با خوردن این سبزی دندان های سفید و سالم خواهید داشت آموزش درست کردن کاکائو گردویی