سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

عکس های لو رفته از همسر جدید بنیامین بهادری

عکس های لو رفته از همسر جدید بنیامین بهادری

عکس های لو رفته از همسر جدید بنیامین بهادری را می بینید که این خانم زیبا و جوان شایلی نام دارد. به گزارش سماتک بنیامین خواننده محبوب ایرانی این بار خودش خانم شایلی را در فضای مجازی به عنوان همسر جدیدش معرفی کرده است.

عکس های لو رفته از همسر جدید بنیامین بهادریبنیامین بهادری خواننده محبوب پاپ ایران که بتازگی ، بعد از فوت همسرش نسیم حشمتی ، مجددا ازدواج نموده است  به گزارش سماتک عکس هایی از همسر جدیدش را منتشر کرده است.به نظر می رسد پس از شایعات مختلف درمورد ازدواج بنیامین (شایعه ازدواج او با بهاره افشاری) این بار این خواننده محبوب واقعا ازدواج کرده است!

عکس های لو رفته از همسر جدید بنیامین بهادری

بنیامین در روز عشق ایرانی ( سپندارمذگان) عکسی از خودش را به همراه یک دختر منتشر کرد که خیلی قابل تشخیص نبود چرا که به نقل از سایت سماتک عکس از پشت سر آنها گرفته شده بود اما آنها دست در دست یکدیگر دیده می شدند!

عکس های لو رفته از همسر جدید بنیامین بهادری

اما روز گذشته بنیامین که بخاطر بازی در فیلم سلام بمبئی که در آن نقش برادر گلزار را بازی می کند, قصد سفر به هند را داشت, عکسی از دخترش بارانا را منتشر کرده که در هواپیما با چهره ای خندان در کنار زنی به نام شایلی دیده می شود!به هرحال به نظر می رسد که باید به بنیامین بهادری عزیز و دوست داشتنی تبریک گفت!

عکس های لو رفته از همسر جدید بنیامین بهادری

خانم شایلی و بارانا

 

مطالب مرتبط:

 

دل نوشته سوزناک بنیامین بهادری برای همسرش نسیم

 

عکس بارانا دختر بنیامین با لباس عزاداری

 

حضور جنجالی بنیامین و همسر جدیدش در خندوانه

 

تکذیب خبر ازدواج بهاره افشاری با بنیامین بهادری

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

بهترین روش دم کردن چای آموزش تصویری درست کردن خورش کرفس لیمو ترش به بهتر خوابیدن شما کمک میکند با شیر طلایی جوان شوید و جوان بمانید خواص مویز برای بدن انسان اسموتی توت فرنگی غذای سلامتی و کاهش وزن طرز تهیه لواشک هایی متفاوت و خوشمزه طرز تهیه پسته پلو با مرغ غذای سنتی ایرانی طرز تهیه آش رشته آذری + دستور طبخ آش رشته آذری آموزش درست کردن کوفته قلقلی با گوجه و مرغ هلیله سیاه و خواص درمانی آن چیست؟ طرز تهیه باترمیلک خانگی برای استفاده در کیک