سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

والدینی که با تاتو رنگ پوست خود را مثل فرزندشان کردند

والدینی که با تاتو رنگ پوست خود را مثل فرزندشان کردند

والدینی که با تاتو رنگ پوست خود را مثل فرزندشان کردند تا این کودک غصه نخورد و حس بیماری به وی دست ندهد. این پدر و مادر دلسوز عاشق فرزندشان هستند. این کودک در سال 2013 بدنیا آمده است و به گفته‌ی کارشناسان بیماری او از هر 10 نوزاد یک مورد را تحت تأثیر قرار می‌دهد و می‌تواند سبب کاهش اعتماد به نفس در کودک شود.

 

پدر و مادر بسیار مهربان یک کودک دو ساله انگلیسی به نام Honey-Rae Philips که از هنگام تولد با خال‌های زیاد اما بی ضرری در بدن به نام strawberry birtb mark بدنیا آمده، در اقدامی زیبا، برای حمایت از کودک خود کل بدنشان را با تاتو شبیه به خال‌های او رنگ آمیزی کردند.

والدینی که با تاتو رنگ پوست خود را مثل فرزندشان کردند

گفتنی است، این تاتو‌ها تنها 80 پوند برای هر یک از آنها هزینه در پی داشته و حال کودک آنها که مورد تعجب و حیرت همسایه‌ها و افراد غریبه قرار داشته دوباره خوشحال است و لبخند می‌زند. این کودک در سال 2013 بدنیا آمده است و به گفته‌ی کارشناسان بیماری او از هر 10 نوزاد یک مورد را تحت تأثیر قرار می‌دهد و می‌تواند سبب کاهش اعتماد به نفس در کودک شود.

 

از آنجایی که این لکه‌ها بی ضرر هستند و به رنگ‌های تند قرار دارند اغلب اسم میوه‌های تابستانی بر روی آنها گذاشته می‌شود که در خصوص این کودک لکه توت‌فرنگی در سراسر پای او وجود دارد. این لکه‌ها به گفته کارشناسان اکثراً بی ضرر هستند و حتی نیاز به درمان خاصی ندارند و بتدریج با بزرگ شدن کودک از بین می‌روند اما برخی دیگر می‌توانند به طور دائمی در بدن باقی بمانند.

 

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش شام خوشمزه و سریع ساندویچ مرغ و ترخون آموزش درست کردن کیک موز و کیوی آموزش درست کردن کلم پلو با هویج و کلم بنفش طرز درست کردن باقلوای گوشت طرز تهیه پیتزا سیب زمینی و پنیر طرز تهیه پیتزا مینی گل کلم فست فود رژیمی آموزش درست کردن بستنی توت فرنگی رژیمی آموزش درست کردن پیتزا سیب زمینی با مرغ آموزش درست کردن کیک شکلاتی با رویه نعنا اسموتی سیب غذای مناسب برای افراد چاق فواید و منابع منیزیم برای بدن خاکشیر گیاهی سرشار از خاصیت