الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

والدینی که با تاتو رنگ پوست خود را مثل فرزندشان کردند

والدینی که با تاتو رنگ پوست خود را مثل فرزندشان کردند

والدینی که با تاتو رنگ پوست خود را مثل فرزندشان کردند تا این کودک غصه نخورد و حس بیماری به وی دست ندهد. این پدر و مادر دلسوز عاشق فرزندشان هستند. این کودک در سال 2013 بدنیا آمده است و به گفته‌ی کارشناسان بیماری او از هر 10 نوزاد یک مورد را تحت تأثیر قرار می‌دهد و می‌تواند سبب کاهش اعتماد به نفس در کودک شود.

 

پدر و مادر بسیار مهربان یک کودک دو ساله انگلیسی به نام Honey-Rae Philips که از هنگام تولد با خال‌های زیاد اما بی ضرری در بدن به نام strawberry birtb mark بدنیا آمده، در اقدامی زیبا، برای حمایت از کودک خود کل بدنشان را با تاتو شبیه به خال‌های او رنگ آمیزی کردند.

والدینی که با تاتو رنگ پوست خود را مثل فرزندشان کردند

گفتنی است، این تاتو‌ها تنها 80 پوند برای هر یک از آنها هزینه در پی داشته و حال کودک آنها که مورد تعجب و حیرت همسایه‌ها و افراد غریبه قرار داشته دوباره خوشحال است و لبخند می‌زند. این کودک در سال 2013 بدنیا آمده است و به گفته‌ی کارشناسان بیماری او از هر 10 نوزاد یک مورد را تحت تأثیر قرار می‌دهد و می‌تواند سبب کاهش اعتماد به نفس در کودک شود.

 

از آنجایی که این لکه‌ها بی ضرر هستند و به رنگ‌های تند قرار دارند اغلب اسم میوه‌های تابستانی بر روی آنها گذاشته می‌شود که در خصوص این کودک لکه توت‌فرنگی در سراسر پای او وجود دارد. این لکه‌ها به گفته کارشناسان اکثراً بی ضرر هستند و حتی نیاز به درمان خاصی ندارند و بتدریج با بزرگ شدن کودک از بین می‌روند اما برخی دیگر می‌توانند به طور دائمی در بدن باقی بمانند.

 

 

 

loading...

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری