سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

عکس جنجالی پاسور بازی دختران تهرانی در ایستگاه مترو

عکس جنجالی پاسور بازی دختران تهرانی در ایستگاه مترو

عکس جنجالی پاسور بازی دختران تهرانی در یکی از ایستگاه های مترو پایتخت بسیار تاسف بار است. به گزارش سماتک متاسفانه برخی از دختران در جامعه هنجار شکنی می کنند و عفت و حیا را از بین برده اند.

 

شاید تاکنون فکر می کردیم تنها معضل جدی که در مترو وجود دارد، زیاد شدن دست فروش هایی است که علاوه بر بی نظمی در سطح مترو باعث ازدحام بیش از حد قطار شهری می شوند.

 

عکس جنجالی پاسور بازی دختران تهرانی در ایستگاه مترو

 

ولی چندی پیش با انتشار تصویری از مصرف آزادانه مواد مخدر در مترو متوجه شدیم که این معضلات به دست فروشی ختم نمی شود. و به گزارش سماتک اکنون به تازگی تصویری در فضای مجازی دست به دست می شود که حکایت از پاستور بازی چند دختر جوان بر روی زمین یکی از ایستگاه های مترو دارد.

 

مطالب مرتبط:

 

عکس های دیدنی اسکی بازی زنان ایرانی در پیست اسکی دیزین

 

خون بازی تفریح جدید جوانان بدکاره در خانه خالی های تهران (16+)

 

دختر تهرانی به دلیل ازدواج اجباری روی خودش اسید پاشید

 

مناطق تفریحی و تفرجگاه های زنانه در تهران + تصاویر

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش درست کردن کسرول سبزیجات رژیمی آموزش درست کردن سیب زمینی تنوری در فر طرز تهیه تخم مرغ شکم پر مخصوص تزیین میز غذا روش های طبخ و پختن سنتی ماهی در ایران طرز تهیه ته چین گوشت مجلسی و خوشمزه آموزش درست کردن سالاد اندونزی مجلسی آموزش ساده درست کردن رولت گوشت ترفندهای رستورانی برای خوشمزه و نرم تر شدن جوجه کباب محتویات نوشابه که برای سلامتی مضر است آموزش دسرهای تک نفره برای افطار ماه رمضان آموزش غذای سوپ نخود و مرغ طرز تهیه لواشک خوشمزه هندوانه