سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

عکس های تکان دهنده از سیگار کشیدن پسر 3 ساله

عکس های تکان دهنده از سیگار کشیدن پسر 3 ساله

در ادامه این مطلب سماتک عکس های تکان دهنده از سیگار کشیدن پسر 3 ساله در آغوش پدرش را مشاهده می کنید. پدر این کودک آنقدر بی رحم و نامرد است که طفل سه ساله اش به سیگار کشیدن معتاد کرده است.

 

آغاز مصرف سیگار در سنین جوانی و میانسالی ممکن است تاثیر چندانی بر خلقیات فرد نداشته باشد ؛ ولی تجربه استعمال سیگار تا قبل از بیست سالگی یعنی در بحرانی ترین سنین نوجوانی ، به این سبب که دوران شخصیت سازی نوجوان است و هر تجربه ای را تا آخر عمر فرا راه خود قرار می دهد ، بسیار خطرناک است.

 

حال در شبکه های اجتماعی فیلمی از پدر هندی است که با دادن سیگار به پسرش او را عذاب می دهد و با وجود اذیت شدن پسرش او را مجبور به کشیدن سیگار می کند.دود سیگار استنشاق شده توسط کودک منجر به سرفه های وی می شد که ار نظر پدرش بسیار بامزه و سرگرم کننده بود.

عکس های تکان دهنده از سیگار کشیدن پسر 3 ساله

این کار پدر بی فکر تا جایی پیش رفت که فرزندش به دلیل سرفه کردن از کشیدن سیگار امتناع میگرد که با پافشاری پدر در ادامه سیگار کشیدن با مخالفت مسافرین در انتظار قطار مواجه گردید.

عکس های تکان دهنده از سیگار کشیدن پسر 3 ساله

جنبه تکان دهنده این ویدئو این است که سیگار کشیدن کودک اگر چه در ظاهر نوعی سرگرمی به نظر می رسد اما در عمل، تشویق کردن نوجوانان به سیگارکشیدن در محل های عمومی است که تاثیر مستقیم بر روی سلامت جامعه می گذارد.

عکس های تکان دهنده از سیگار کشیدن پسر 3 ساله

مطالب مرتبط:

 

گزارش تصویری از سیگار کشیدن دختران فشن مشهدی

 

روش سنتی ترک سیگار در کوتاه ترین زمان

 

سیگار کشیدن دروازه بان در موقع مسابقه (عکس)

 

سیگار کشیدن نسرین مقانلو (عکس)

 

تصاویر لو رفته ریحانا در حال سیگار کشیدن

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز تهیه مافین کوکتل غذای مایکروفری طرز تهیه چیپس هویج فست فود مقوی و سالم طرز تهیه غذاهای محلی مازندران ، شهرکرد ، بندرعباس و استان فارس طرز تهیه دمنوش به تقویت کننده اعصاب و روان نکاتی برای خوشمزه تر شدن طعم سویا در غذا فواید ماست برای سلامتی عناب خشک و فواید آن برای بدن انسان خاکشیر گیاهی سرشار از خاصیت آموزش درست کردن قیمه برای افراد تحت رژیم تغذیه آموزش ساده درست کردن رولت گوشت طرز تهیه پسته پلو با مرغ غذای سنتی ایرانی طرز درست کردن نان مغزدار | آموزش طبخ نان مغزدار