سفر
قصر شیرین
الفبا

نیم نگاهی به گذشته

بازی کردن کودکان و یادگیری مهارت های زندگی علت ترس کودک از مدرسه و درمان هراس کودکان از مدرسه مرگ پدر و مادر و نزدیکان را چگونه تحمل کنیم؟ افسردگی فصل پاییز را چگونه شکست دهیم؟ انگیزه تان را با این روش ها بالا ببرید در ذهن مردی که می گوید دوستت دارم چه می گذرد؟ 10 ترفند برای خواب راحت در مواقعی که استرس دارید بالا بردن انرژی بدن در ساعات کاری شوهر نمونه باید دارای این خصوصیات باشد روش فراموش کردن عشق و کسی که عاشقش بودید استرس کاری چه علائم و نشانه هایی دارد؟ وسواس فکری را با این روش برای همیشه درمان کنید اصول راضی کردن و جلب نظر دیگران در کسب و کار زن و شوهرهای شاد این 12 کار را انجام می دهند رسیدن به آرامش با تماشای فیلم های غمگین 7 خصوصیت زنانه که مرد را عاشق زن می کند افسردگی با غمگین بودن چه تفاوتی دارد؟ وضع مالی مان را چگونه خوب کنیم؟ اگر می خواهید حرف تان را به کرسی بنشانید این 9 کار را انجام دهید اگر خیانت کردیم به همسرمان بگوییم یا نه؟
سماتک
الفبا

رفتارهای و واکنش های کودکان نوپا

رفتارهای و واکنش های کودکان نوپا

چیز بد برای آنها به معنی آخر جهان است
شما صدای گریه کودکتان را می‌شنوید و فکر می‌کنید دردی شدید دارد، به سرعت به سمت او می‌روید تا از فاجعه‌ای که اتفاق افتاده با خبر شوید اما ناگهان متوجه می‌شود که عروسکش از دستش افتاده است. نگران نباشید کودک به زودی، در سن پیش دبستانی، معنی خوب و بد و شدت آنها را در خواهد یافت.

 

آنها افکار خود را بیان می‌کنند
 کودکان هیچ فیلتری ندارند، بنابراین آن چه می‌اندیشند را بیان می‌کنند که حتی ممکن است موجب شرمندگی شما شود. نگران نباشید، او به زودی یاد خواهد گرفت که چه چیزی را در کجا بیان کند بنابراین تنها به حرف‌های جالب او بخندید.

 

آنها درکی از زمان ندارند
شاید شما بارها به کودک خود بگویید که ساعت 4 صبح است اما واقعیت این جا است که او درکی از زمان ندارد. برای او زمان تنها «حال» است. نگران نباشید زمانی که کودک شما وارد پیش دبستانی شود همه چیز به حالت عادی تبدیل می‌شود.

 

آنها به چیزهای عجیب علاقه نشان می‌دهند
اگر شما مجموعه‌ای از اسباب بازی‌های زیبا و دست ساز را به او می‌دهید، کودک شما عجیب‌ترین را انتخاب خواهد کرد.

 

غذای مورد علاقه او مدام تغییر می‌کند
شما برای کودکتان غذایی درست می‌کنید که دوست داشت اما اکنون او طوری آن را می‌خورد که انگار زهر است. این حالت طبیعی است زیرا کودک شما در حال شکل گیری حس چشایی خود است.

 

زمانی که شما می‌خواهید، آنها نمی‌خوابند
زمانی که شما می‌خواهید کودکتان بخوابد، او امتناع می‌کند و بر عکس، زمانی که می‌خواهید به عنوان مثال او را به پزشک ببرید، در ماشین می‌خوابد. نگران نباشید در سن 3 سالگی راحت‌تر می‌توان کودکان را بیدار نگه داشت. خودشان نیز دیگر در مکان‌های عمومی به خواب نخواهند رفت.

 

آنها تمام دکمه‌ها را فشار خواهند داد
روی دکمه‌ها چیزی نوشته که تنها کودکان می‌توانند بخوانند: «مرا فشار بده» و پشت آن: به حرف مادرت گوش نکن.

 

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
شاد اسکانو سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش مربای زردآلو نحوه پختن بادمجان سوخاری خوشمزه آموزش درست کردن اسموتی هندوانه ویژه شب چله روش درست کردن سالاد مرکبات با سبزیجات خواص سیرابی برای بدن انسان طرز تهیه انچیلادای مرغ و پنیر غذای فانتزی افطار آموزش درست کردن بلوچیز برگر خوراک عدسی چه فوایدی برای بدن دانش آموزان دارد؟ طرز تهیه جوجه ترش در منزل طرز تهیه میلک شیک گلابی بهترین نوشیدنی شهریور ماه طرز تهیه سمبوسه ویژه افراد تحت رژیم کاکتوس و خواص آن برای بدن فرد