سفر
قصر شیرین
الفبا

نیم نگاهی به گذشته

بازی کردن کودکان و یادگیری مهارت های زندگی علت ترس کودک از مدرسه و درمان هراس کودکان از مدرسه مرگ پدر و مادر و نزدیکان را چگونه تحمل کنیم؟ افسردگی فصل پاییز را چگونه شکست دهیم؟ انگیزه تان را با این روش ها بالا ببرید در ذهن مردی که می گوید دوستت دارم چه می گذرد؟ 10 ترفند برای خواب راحت در مواقعی که استرس دارید بالا بردن انرژی بدن در ساعات کاری شوهر نمونه باید دارای این خصوصیات باشد روش فراموش کردن عشق و کسی که عاشقش بودید استرس کاری چه علائم و نشانه هایی دارد؟ وسواس فکری را با این روش برای همیشه درمان کنید اصول راضی کردن و جلب نظر دیگران در کسب و کار زن و شوهرهای شاد این 12 کار را انجام می دهند رسیدن به آرامش با تماشای فیلم های غمگین 7 خصوصیت زنانه که مرد را عاشق زن می کند افسردگی با غمگین بودن چه تفاوتی دارد؟ وضع مالی مان را چگونه خوب کنیم؟ اگر می خواهید حرف تان را به کرسی بنشانید این 9 کار را انجام دهید اگر خیانت کردیم به همسرمان بگوییم یا نه؟
سماتک
الفبا

کارهایی که باید در طول عمر یک بار انجام دهید

مجموعه : زندگی بهتر
کارهایی که باید در طول عمر یک بار انجام دهید

 

1. با موادی که خودتان پرورش داده اید، غذا بپزید.

اکثر ما توجه نمی کنیم که برای تولید غذایی که هر روز می خوریم چقدر تلاش شده است. با پرورش مواد غذایی خودتان برای یک فصل، با این واقعیت روبرو شوید. این کار باعث می شود که به کشاورزان و مزرعه داران احترام بگذارید و قدر آنها را بدانید.

 

2. یک اثر هنری که دوست دارید بخرید.

هنر اصیل می تواند یک سرمایه گذاری یا یک ولخرجی باشد، ولی حداقل اطمینان می یابید که تصمیم به خریدن هنری گرفته اید چون به ندای دلتان گوش داده اید نه کیف پولتان. قیمت و ارزش فروش مجدد آن را فراموش کنید و یک اثر هنری بخرید فقط بدین دلیل که دوستش دارید.

 

3. در دشت و صحرا چادر بزنید.

چادر زدن در حیاط خانه هم سرگرم کننده است، اردو زدن با خودرو در پارک ملی هم جالب است، ولی ماجراجویی واقعی این است که به قلب طبیعت بروید و در طبیعت چادر بزنید. با ترک کردن تمدن و اتکا به خود و همراهانتان، می توانید توانایی ها و خصوصیاتی را کشف کنید که هرگز فکر نمی کردید در وجودتان باشد.

 

4. به تعطیلات طولانی بروید.

یک سال تعطیلات می تواند رویای هر کسی باشد، ولی معدود کسانی هستند که این کار را می کنند. یکی از آنها باشید. پول پس انداز کنید و به خودتان یک سال یا چند ماه مرخصی بدهید. سفر کنید، علایق خود را دنبال کنید و برای فصل بعدی زندگی خود برنامه ریزی کنید.

 

5. یک تکه از مبلمان را خودتان بسازید.

کمی وقت برای یادگیری نجاری و چوب کاری بگذارید. سپس برای خودتان چوب خوبی تهیه کنید و یک میز، کتابخانه یا صندلی بسازید. مبلمانی که خودتان می سازید همیشه برایتان بیشتر از مبلمانی که می خرید معنا دارد، لازم نیست که حتماً چیز با ارزش و گرانی باشد.

 

6. غواصی کنید.

بیش از 70 درصد زمین با آب پوشیده شده است. با غواصی، به کشف زیبایی و شگفتی زیر آب بروید.

 

7. یک حیوان خانگی داشته باشید.

هیچ چیز بیشتر از تقسیم زندگی خود با حیوانی که دوستش دارید، باعث نمی شود که با انسانیت خود تماس برقرار کنید. حیوانات خانگی بی شرط و شروط به ما عشق و زندگی یاد می دهند.

 

8. کاری انجام دهید که واقعاً شما را می ترساند.

این کار فتح یک قله باشد، یا شیرجه زدن از یک هواپیما، یا سوار شدن به یک رولر کاستر عظیم، با انجام کاری که شما را به معنای واقعی کلمه می ترساند و با غلبه کردن بر این ترس، شخصیت شما رشد می کند.

 

9. موضعی اتخاذ کنید.

موضعی اتخاذ کنید و در مقابل بی عدالتی یا در دفاع از اصلی که به آن اعتقاد دارید بایستید. اگر می دانید که حق با شماست، با شجاعت عمل کنید و تحقیر و ذلت را نپذیرید، ریسک آن هر چه می خواهد باشد.

 

10. شغلی را انتخاب کنید که واقعاً برایتان مهم است.

اغلب اوقات ما بر مبنای مقدار درآمد یا میزان اعتبار و پرستیژ یک شغل، آن را انتخاب می کنیم. اندک کسانی هستند که آنقدر خوش شانس هستند که کاری را انجام می دهند که واقعاً برایشان معنادار است. حداقل یک بار در زندگی، سعی کنید یکی از آنها باشید.

 

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
شاد اسکانو سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش درست کردن اکبر جوجه با رب انار روش های درست کردن پلو و چلو مجلسی خوش قد و بالا آموزش درست کردن شیرینی کاسترد طرز تهیه ترشی مخلوط خانگی آموزش آش شوید باقلا فلفل و خواص بی نظیر آن خواص سیب زمینی در زیبایی پوست و مو آلو خشک چه خواصی برای بدن دارد؟ بهترین دسر برای فصل گرم تابستان آموزش درست کردن کیک ماست با سبزیجات معطر دسر های تابستانی خوشمزه و هایکلاس آموزش پخت اسنک گوجه فرنگی خوشمزه!