الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

روش کاربردی برای لاغر شدن با پیاده روی

مجموعه : زیبایی اندام
روش کاربردی برای لاغر شدن با پیاده روی

روش کاربردی برای لاغر شدن با پیاده روی

پیاده روی گزینه ای خوبی برای لاغری می باشد شما می توانید با پیاده روی منظم وزن خود را کم نمایید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر روش کاربردی برای لاغر شدن با پیاده روی را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

 

پیاده روی یکی از بهترین روش ها برای لاغر شدن است. در این مقاله به شما می گوییم چگونه می توانید با 2 ساعت پیاده روی لاغر شوید.

 

روش کاربردی برای لاغر شدن با پیاده روی بهترین کار برای سوزاندن کالری می باشد پیاده روی باید بصورت منظم در روز باشد ساعت مشخصی برای پیاده روی انتخاب نمایید زمان پیاده روی باید منظم و مشخص باشد .

 

چگونه با 2 ساعت پیاده روی لاغر شویم؟

اگر می‌خواهید وزنتان را کم کنید، می‌توانید یک روتین پیاده روی را پیش بگیرید. اگر چه تند راه رفتن یا دویدن می‌توانند در کوتاه مدت کالری بیشتری بسوزانند، اما ۲ ساعت پیاده روی نیز می‌تواند میزان کالری سوزانده شده در هر روز را افزایش دهد. کافیست تا برای افزایش سرعت کاهش وزنتان، کمی سرعتتان را زیاد کنید یا اینکه خودتان را درگیر چالش‌هایی همچون پیاده روی در شیب کنید. البته از یاد نبرید که همیشه باید قبل از شروع یک برنامه لاغری جدید با پزشکتان مشورت نمایید.

 

مرحله اول پیاده روی برای لاغر شدن

هر یک روز در میان، ۲ ساعت و با قدم های عادی پیاده روی کنید. اگر تازه به جرگه ی راه‌پیماها پیوسته‌اید، سرعتتان را حدود ۴ کیلومتر در ساعت در نظر بگیرید. به اعتقاد انجمن ورزش آمریکا، اگر وزنتان ۸۰ کیلوگرم باشد، در ۲ ساعت پیاده روی ۵۲۴ کالری خواهید سوزاند.

 

مرحله دوم پیاده روی برای لاغر شدن

پیاده روی تان را به فواصل کوتاه تر تقسیم کنید. اگر احساس می کنید ۲ ساعت بدون توقف راه رفتن برایتان سخت است، پیاده روی تان را به دو تا ۶۰ دقیقه یا حتی سه تا ۴۰ دقیقه تقسیم کنید.

 

مرحله سوم پیاده روی برای لاغر شدن

به تدریج سرعتتان را افزایش دهید تا اینکه به حدود سرعت ۶ کیلومتر در ساعت برسید. در اینصورت بر اعتقاد انجمن ورزش آمریکا، کسی که وزنی برابر با ۸۰ کیلوگرم داشته باشد، در ۲ ساعت ۷۹۴ کالری خواهد سوزاند.

 

مرحله چهارم پیاده روی برای لاغر شدن

وعده‌های غذایی تان را نزدیک به زمان پیاده روی تان میل کنید. با خوردن یک خوراک مختصر که از پروتئین کم چرب و کربوهیدرات پیچیده تشکیل شده است، گرسنگی را از خود دور کرده و برای ۲ ساعتی که قرار است پیاده روی کنید سطح انرژی تان را بالا نگاه دارید. بعنوان مثال می‌توانید ماست میوه‌ای کم چرب، نان غلات کامل و کره‌ی بادام زمینی بخورید. سپس تا ۳۰ دقیقه بعد از پایان تمرینتان هم یک تغذیه‌ی مختصر پر پروتئین مصرف کنید. مثلا یک شکلات پروتئینی، نوشیدنی پروتئینی، شیرکاکائو، مقداری بادام یا پنیر کم چرب.

 

مرحله پنجم پیاده روی برای لاغر شدن

پیاده روی‌تان را چالش بر انگیز کنید. برای کاهش وزن بیشتر، می‌توانید از تردمیل استفاده کنید و شیب آنرا افزایش دهید. با ۱٪ شیب شروع کرده و به تدریج به ۷٪ برسید. همچنین باید سرعتتان را بین ۵ و ۸ کیلومتر در ساعت تغییر دهید.

 

نکته

از یاد نبرید که، اگر آرزو دارید وزنتان را کم کنید، باید یک رژیم غذایی کم کالری هم داشته باشید. خوردن غذاهای پر چرب و پر کالری، کاهش وزن را برایتان سخت خواهد کرد، حتی اگر تمرینات بسیار هم داشته باشید.

 

روش کاربردی برای لاغر شدن با پیاده روی

 

منبع : fitnessmagazin.ir

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری