سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

با آرام غذا خوردن لاغر شوید

مجموعه : زیبایی اندام
با آرام غذا خوردن لاغر شوید

اگر می خواهید لاغر شوید و به اندام مورد علاقه خود و همسرتان برسید غذا را آرام بخورید و در خوردن خوراکی ها شتاب نکنید. یکی از شیوه های آسان و موثر برای کاهش کالری دریافتی این است که آرام غذا بخورید. برای اثبات اثر این راهکار، دو گروه از افراد با وزن طبیعی و همچنین افراد مبتلا به چاقی یا اضافه وزن در دانشگاه تگزاس تشکیل شد و برای تمامی آنان شرایطی فراهم شد تا در محیطی آرام و با سرعت پایین غذا بخورند و در مرحله بعد تمامی آنان مجبور شدند در محدودیت زمانی و با سرعت بالا غذا بخورند.

 

نتایج تایید کرد تمام شرکت‌کنندگان هنگامی که با سرعت پایین‌تر غذا می‌خورند احساس گرسنگی کمتری داشتند اما با این حال کالری کمتری مصرف می کردند. یکی از دلایل احتمالی در کاهش میزان کالری دریافتی این می‌تواند باشد که خوردن مواد غذایی با سرعت پایین به افراد اجازه می‌دهد تا احساس گرسنگی و سیری را بهتر درک کنند. 

 

 

منبع: سیمرغ

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز درست کردن اسموتی انبه طالبی مخصوص تابستان آموزش اصولی درست کردن میگو کبابی آموزش درست کردن کراکر بادام زمینی آموزش درست کردن کوفته قلقلی فرنگی آموزش درست کردن کدو با آویشن با نحوه پخت گراتین گل کلم آشنا شوید روش درست کردن ماهی شیر سرخ طرز درست کردن و نحوه طبخ خورش قیمه زرشک فواید و مضرات بادام و پسته برای بدن خاصیت قره قروت میان وعده بسیار ترش و خوشمزه خواص مویز برای بدن انسان طرز تهیه 7 نوع ساندویچ خوشمزه برای وعده ناهار دانش آموزان