الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

با معایب و مزایای لیپوساکشن بیشتر آشنا شوید

مجموعه : زیبایی اندام
با معایب و مزایای لیپوساکشن بیشتر آشنا شوید

اگر قصد انجام عمل لیپوساکشن را دارید بهتر است بدانید که این کار علاوه بر مزایایی که دارد ممکن است برای شما معایب و خطراتی هم داشته باشد. در اینجا با معایب و مزایای لیپوساکشن بیشتر آشنا خواهید شد.

 

معایب لیپوساکشن

خطر ابتلا به عفونت
خطر ابتلا به عفونت در این عمل جراحی خیلی زیاد است. همچنین در بعضی موارد به عامل کم خونی نیز شناخته شده است. بعلاوه مشکلات مربوط به بیهوشی نیز برای این عمل گزارش شده است، بنابراین تعیین نوع بیهوشی در حین عمل نیز اهمیت دارد. و در بسیاری از موارد، آسیب ارگان‌های داخلی بدن پس از عمل مشاهده گردیده است.

 

زخم
این نوع عمل جراحی ممکن است از خود زخم‌هایی بر جای بگذارد. اگر چه شما می‌توانید پس از چند هفته به فعالیت‌های عادی خود بازگردید، اما اثرات برخی از زخم‌های این عمل جراحی تا ماه‌ها باقی خواهد ماند.

 

افتادگی پوست
از آنجایی که از یک نقطه‌ی خاص، مقدار زیادی چربی کاسته می‌شود، پوست تمایل به افتادگی پیدا خواهد کرد. پس بهرحال ناچار خواهید بود به باشگاه رفته و عضلاتتان را رشد دهید تا بدنتان قیافه بگیرد یا اینکه پوست‌های اضافه را عمل زیبایی کنید.

 

خطرات سلامتی دیگر
فتق شکم بعنوان یک مشکل مشترک گزارش شده است. بنابراین خطر توسعه‌ی سنگ کیسه صفرا هم افزایش پیدا می‌کند. باید پیش از اینکه لیپوساکشن کنید، جوانب مثبت و منفی‌اش را بخوبی بسنجید. پیشنهاد می‌کنیم پیش از اینکه یک عمل جراحی تهاجمی را انتخاب نمایید، روش‌های دیگر کاهش وزن را نیز در نظر بگیرید.

 

مزایای لیپوساکشن

بیماری‌های چاقی
بیماری‌های مرتبط با چاقی، مانند درد مفاصل، دیابت و وقفه‌ی تنفسی هنگام خواب معمولاً پس از از بین رفتن چربی در این عمل جراحی بهبود چشمگیری خواهند داشت.

 

سلامت کلی
پس از انجام این عمل جراحی، سلامت کلی بدن به طور قابل توجهی بهبود پیدا خواهد کرد و در سطح کلسترول و فشار خون تغییرات مثبتی رخ خواهد داد.

 

حذف چربی از نقاط دشوار
لیپوساکشن بهترین گزینه برای کاهش وزن از نقاطی است که توسط روش‌های دیگر با پیچدگی بیشتری آب می‌شوند. نقاطی همانند سینه و بخش‌های زیرین چانه.

 

انگیزه
از آنجایی که نتیجه‌ی این عمل جراحی سریع بوقوع می‌پیوندد، اغلب افراد برای حفظ وزن جدیدشان، و اجرای یک برنامه‌ی غذایی و ورزشی مستمر بیشتر انگیزه پیدا خواهند کرد.

 

دوره‌ استراحت کوتاه
اگرچه لیپوساکشن یک عمل جراحی است، اما عملی نیست که نیاز به دوره‌ی نقاهت طولانی مدت داشته باشد. در یک دوره‌ی زمانی کوتاه، افرادی که تحت این عمل جراحی بوده‌اند می‌توانند حرکت کرده و فعالیت‌های روزمره‌‌شان را انجام دهند.

 

سریع و مؤثر
در مقایسه با انواع دیگر کاهش وزن، لیپوساکشن سریع‌ترین و نمایشی‌ترین نتیجه را دارد. این عمل جراحی به نسبت ورزش و رژیم غذایی نتایج قابل مشاهده‌ی سریع‌تر و ضمانت شده دارد.

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری