الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

راهکارهای مفید برای کاهش وزن در زمستان

مجموعه : زیبایی اندام
راهکارهای مفید برای کاهش وزن در زمستان

اکثر افراد در فصل زمستان برای ورزش کردن تنبل می شوند و به علت سردی هوا و کاهش ورزش های دو و پیاده روی اکثر افراد چاق تر می شوند. اما با این 4 راهکار شما می توانید در زمستان هم وزن خود را کاهش دهید.

 

1. بهانه نیاورید
بهانه تراشی اغلب با نداشتن انگیزه در ارتباط است. بهترین راه برای بهانه نیاوردن، پیدا کردن راهی برای غلبه بر آن است. آیا وقتی از سرکار به خانه می‌آیید، رفتن به باشگاه برایتان سخت می‌شود؟ یک ساک ورزشی با خود به سرکار ببرید تا بتوانید از محل کار مستقیما به باشگاه بروید.
دوست ندارید شام بپزید؟ به دنبال دستورات غذایی باشید که با آرام‌پز تهیه می‌شوند. در اینصورت پخت غذا از صبح آغاز می‌شود و وقتی به خانه می‌رسید، آماده‌ی خوردن است. به همین سادگی.

 

2. در اهداف کوتاه مدت تجدید نظر کنید
اگر هدفی را در نظر بگیرید که بتوانید در طول پاییز و زمستان به آن برسید، انگیزه‌ی بیشتری خواهید داشت. کارتان را با اهداف کوچک و قابل دستیابی که می‌دانید می‌توانید به آنها پایبند بمانید، شروع کنید. برخی ازنمونه‌ها عبارتند از برنامه ریزی برای شرکت در یک کلاس دوچرخه ثابت سه روز در هفته، خوردن میوه یا سبزی با هر وعده غذا و میان وعده. اگرچه این اهداف برای بعضی آسان بنظر می‌رسند، اما اغلب اوقات کوچکترین تغییرات، بیشترین تاثیر را دارند.

 

3. برنامه ریزی غذایی را در اولویت قرار دهید
وسوسه شدن توسط غذاهای خوشمزه‌ی بسیاری که در قفسه‌های فروشگاه‌های مواد غذایی در ایام تعطیلات وجود دارند، کار آسانی است. اگر هنگام رفتن به فروشگاه، یک لیست مواد غذایی داشته باشید که براساس یک برنامه‌ غذایی تهیه شده باشد، جلوگیری از وسوسه بسیار آسانتر می‌شود. وقتی وعده‌های غذایی هفتگی‌تان را برنامه ریزی می‌کنید، به دنبال دستورات غذایی باشید که گرم و راحت باشند، اما مقدار کالری مصرفی روزانه‌ی شما را بالا نبرند. بعنوان مثال بجای سوپ سیب زمینی که اغلب دارای مقدار زیادی خامه و پنیر است، سوپ گوجه فرنگی گریل شده را جایگزین کنید که ترکیبی از گوجه فرنگی گریل شده در فر، سیر و آبگوشت است.

 

4. در یک مسابقه ثبت نام کنید
هوای سرد باعث می‌شود که بیرون رفتن و فعال بودن سخت‌تر شود، همچنین می‌تواند مانع با انگیزه بودن شما شود. یک مسابقه در فضای باز، فرصتی عالی برای فعال بودن و تفریح کردن است. داشتن یک مسابقه در تقویم شما باعث می‌شود که به برنامه‌ی تمرینی هفتگی‌تان متعهد بمانید، زیرا اغلب ما می‌خواهیم تا روز مسابقه، هفته‌ای چندین مایل بدویم. مسابقات دوی مختلفی وجود دارد که برای هرنوع سلیقه و سطح تناسب اندامی مناسب است. می‌توانید قدم بزرگتری بردارید و از خانواده و دوستانتان بخواهید که به شما ملحق شوند. داشتن یک همراه ورزشی، یک راه عالی برای ادامه‌ی این راه است.

 

 

 

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری